بازار روبان
مشاهده دسته بندی ها

  فروشگاه اینترنتی روبان با ارسال به موقع و سریع کالاهای خریداری شده توسط مشتریان همواره سعی می کند آرامش خیال و لذت خریدی دلچسب را برای کاربران فراهم آورد.

   

  ارسال:

  در تهران:

  سفارشهایی که از شنبه تا چهار شنبه ،  تا ساعت 13:30 در واحد امور مشتریان ثبت گردند،   حداکثرتا  24 ساعت به دست مشتری  خواهد رسید. 

  سفارشهای درج شده تا ساعت 12:30 ظهر پنج شنبه، شنبه ارسال می شود.

  ویژه نوروز:

  برای دریافت سفارش ها قبل از سال جدید، مهلت ثبت سفارش تنها تا 24 اسفند می باشد. در غیر این صورت تحویل کالا بعد از تعطیلات رسمی خواهد بود.

   

  شهرستان:

  سفارشهای ثبت شده شهرستان بین 3 الی 4 روز کاری توسط پست پیشتاز ارسال می گردد. 

  ویژه نوروز:

  برای دریافت سفارش ها قبل از سال جدید، مهلت ثبت سفارش تنها تا 22 اسفند می باشد. در غیر این صورت تحویل کالا بعد از تعطیلات رسمی خواهد بود.

   ارسال در دوره های تخفیف ویژه (Flash Sales):

  در بازه هایی که حراجهای هیجان انگیز روبان در جریان است ارسال سفارشات برای تهران و شهرستان بین ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت می باشد. در این دوران سفارشات به ترتیب اولویت ثبت سفارش رسیدگی می شود.

  هزینه ها:

  در تهران: 

  اگر مبلغ کل فاکتور خریداری شده توسط مشتری بیشتر از 70,000 تومان باشد ارسال رایگان و کمتر از این مبلغ فقط 5000 تومان هزینه ارسال از مشتری دریافت می گردد.

  شهرستان:

  در مورد ارسال کالا به شهرستانها تمامی محصولات توسط پست پیشتاز برای خریدار ارسال شده و  مبلغ 10,000 تومان به عنوان هزینه حمل به رقم فاکتور اضافه می گردد. اگر مبلغ کل فاکتور خریداری شده بالای مبلغ 150,000 تومان باشد، خرید شما رایگان ارسال می شود.