برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

سرم کنستانتره ضد چروک دور چشم کِ آر حجم 15 میل

Kearr Anti Aging Concentrated Eye Contour Area Serum 15ml
سرم کنستانتره ضد چروک دور چشم کِ آر حجم 15 میل
ناموجود

سرم کنستانتره ضد چروک دور چشم کِ آر حجم 15 میل

Kearr Anti Aging Concentrated Eye Contour Area Serum 15ml
  • کاهش چروک های عمیق اطراف چشم
  • از بین برنده خطوط پنجه کلاغی
  • سفت کننده فوری پوست اطراف چشم
  • از بین برنده پف و سیاهی زیر چشم
  • حاوی عصاره پروتئین سویا 
  • آبرسان پوست اطراف چشم
  • حاوی هیالورونیک اسید 
ناموجود

سرم کنستانتره ضد چروک دور چشم کِ آر، با درصد خلوص بالا و قدرت جذب سریع می باشد که برای رفع و پیشگیری از ایجاد مشکلات دور چشم تهیه و ارایه شده است. این فرآورده با ساختاری سبک، فاقد چربی و اسانس، طی دوره کوتاه مصرف، آثار فوق العاده ای در جهت رفع مشکلات دور چشم نشان می دهد. در سرم دور چشم کِ آر پپتیدها یکی از عوامل اصلی بازسازی پوست و محرک ساخت پروتئین کلاژن می باشند. علاوه بر پپتیدهای موجود در این سرم، استفاده از ترکیبات گیاهی جهت روشن تر شدن پوست اطراف چشم و مواد رطوبت رسان و آنتی اکسیدان، سبب شده است که این سرم سرشار از مواد مغذی جهت تقویت پوست اطراف چشم باشد. پپتیدها، مجموعه کوچک پروتئینی متشکل از تعداد کمی اسیدهای آمینه می باشند که به علت کوچکی دارای قدرت نفوذ زیادی هستند و فرآیندهای درون سلولی را تحت تاثیر خود قرار می دهند. این محصول حاوی ترکیبات زیر می باشد.

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید مهم ترین گلیکوز آمینو گلیکان ( یک نوع قند طبیعی ) در پوست است که باعث انعطاف پذیری و حجم پوست می شود . هیالورونیک اسید توانایی بالقوه اتصال به آب را دارد و وقتی به پوست تزریق می شود باعث ایجاد حجم ، نرمی و هیدراته شدن پوست می شود .

عصاره قارچ آفیسیلانیس

سرشار از تانن است که قابض و سفت کننده پوست بوده و اثرات مرطوب کنندگی بر روی پوست دارد .

عصاره سویا

فیتواستروژن ها ( استروژن های گیاهی ) از گذشته به میزان زیاد استفاده می شده . ثابت شده تجویز خوراکی و موضعی استروژن ( هورمون ( ج ن س ی ) زنانه ) ضخامت پوست و کلاژن پوست را افزایش می دهد . بدین ترتیب از چروک پوست کاسته و شل شدگی و افتادگی پوست را بهبود می دهد . علاوه بر این ها سویا اثرات آنتی اکسیدان دارد. مولکول های موجود در سویا اکسیداسیون القا یافته توسط اشعه آفتاب را مهار می کنند . بدین ترتیب سویا اثر محافظتی در مقابل آفتاب برای پوست ایجاد می کند . ترکیبات حاوی ایزوفلاون ( مولکول موثر سویا ) در حال حاضر در محصولات ضدچروک جهت افزایش فعالیت فیبروبلاست ها در سنتز کلاژن و دکورین ( دو پروتئین مهم پوست ) و بهبود چروک استفاده می شود.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱