برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

اسپری دو فاز گلد حاوی آرگان و کراتین یانسی پروفشنال حجم 100 میل

Yunsey Professional gold Two Phase Conditioner Spray 100ml
اسپری دو فاز گلد حاوی آرگان و کراتین یانسی پروفشنال حجم 100 میل
ناموجود

اسپری دو فاز گلد حاوی آرگان و کراتین یانسی پروفشنال حجم 100 میل

Yunsey Professional gold Two Phase Conditioner Spray 100ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • حاوی روغن آرگان و کراتین
  • ترمیم و بازسازی کننده مو
  • افزایش دهنده نرمی و لطافت مو
  • تغذیه و تقویت کننده مو
  • از بین‌ برنده گره‌ و افزایش حالت پذیری مو 
ناموجود
درباره محصول: 

همه دوست دارند موهای زیبا و جذاب داشته باشند. اما اگر از موهایتان مراقبت نکنید و سرحال و سالم نگه شان ندارید، هیچ رنگ و فر و حالت دهنده و .... نمی تواند کمکی به شما بکند. استفاده از اسپری های محافظت کننده مو راهی آسان برای حفظ زیبایی موها می باشد. این محصولات حاوی ویتامین ها و مواد مورد نیاز مو می باشند که باعث افزایش مقاومت مو در برابر آسیب های محیطی می شود. اسپری های مو آبرسان قوی می باشند و معمولا نیاز به آبکشی ندارند و به همین دلیل به راحتی می توان از آنها استفاده کرد.

اسپری دو فاز گلد حاوی آرگان و کراتین یانسی پروفشنال، محصولی با فرمولاسیون غنی جهت ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده می‌باشد. روغن آرگان به کار رفته در این محصول ساختمان مو را احیا نموده و موجب افزایش نرمی و لطافت موها می‌گردد. فرمولاسیون غنی این اسپری علاوه بر ترمیم مو به تغذیه و افزایش استقامت مو نیز کمک شایانی می‌نماید همچنین موجب از بین‌ رفتن گره‌های مو و افزایش حالت پذیری مو می‌گردد. این محصول با خاصیت آبرسانی، حاوی اسیدهای چرب می باشد که برای رشد و بازسازی بافت مو ضروری هستند. این نرم کننده از دو فاز شفاف و غیر شفاف تشکیل شده است که فاز غیر شفاف آن با تاثیر بر روی لایه خارجی مو بطور قابل توجهی بر ظاهر آن تاثیر گذاشته و به آن نرمی، درخشندگی و لطافت می بخشد. فاز شفاف آن با نفوذ بر روی لایه های داخلی بافت مو و تغذیه و آبرسانی این لایه باعث ترمیم و بازسازی بافت های آسیب دیده می گردد. همچنین این اسپری الکتریسیته ساکن مو را برطرف ساخته و موها را خوش حالت می نماید.   

عصاره غلیظ کراتین هیدرولیز شده به کار رفته در اسپری نرم کننده دوفاز گلد، با ترمیم غشا خارجی کوتیکول، سطح آن را یکنواخت و حالت پذیر می کند و در نتیجه موها ظاهری ابریشمین خواهند داشت.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱