برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

روغن بازسازی کننده صورت باباریا حاوی عصاره گل رز حجم 50 میل

Babaria Facial Oil With Rosehip Extract 50ml
روغن بازسازی کننده صورت باباریا حاوی عصاره گل رز حجم 50 میل
ناموجود

روغن بازسازی کننده صورت باباریا حاوی عصاره گل رز حجم 50 میل

Babaria Facial Oil With Rosehip Extract 50ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • آبرسانی کننده عمیق پوست
  • حاوی عصاره خالص گل رز
  • پیشگیری از ایجاد چروک های پوستی
  • افزایش جذب و حفظ رطوبت پوست
  • جلوگیری از افتادگی پوست
  • تحریک تولید کلاژن الاستین
  • ترمیم فرسودگی های اولین لایه پوست
  • حاوی امگا 3، 6، 9 و اسیدهای چرب ضروری
ناموجود

چگونه از پوست صورتمان مراقبت کنیم؟

پوست مهم ترین قسمت بدن هر انسانی است مخصوصا پوست صورت که ارتباط مستقیمی با زیبایی دارد و مراقبت از آن از هر چیز دیگری واجب تر است. عوامل زیادی مثل دیر خوابیدن، فشارهای عصبی، مصرف غذاهای ناسالم، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و خیلی از عوامل محیطی دیگر روی سلامت پوست تاثیر می گذارد و باعث خشک شدن و آسیب به پوست می شود. بنابراین اگر از پوست در برابر این عوامل محافظت نشود سلامت آن به خطر می افتد و بعدا جبران ناپذیر خواهد بود.

روغن بازسازی کننده صورت باباریا، یک محصول فوق العاده برای محافظت و مراقبت از پوست صورت است. این محصول حاوی عصاره خالص گل رز، امگا 3، 6، 9 و اسیدهای چرب ضروری است که این ترکیبات به بافت پوست نفوذ می کنند و پوست را عمیقا آبرسانی و مرطوب کرده و علاوه بر آن باعث تحریک تولید کلاژن الاستین می شود که با افزایش سرعت تولید کلاژن سازی، چروک ها، خطوط و افتادگی پوست از بین می روند. این روغن صورت بعد از یک دوره استفاده روی پوست تاثیر می گذارد و آسیب های اولین لایه پوست را کاملا ترمیم می کند.

عصاره گل رز: این عصاره حاوی مواد آنتی باکتری، ضد میکروبی، ضد التهابی و انواعی از آنتی اکسیدان هایی می باشد که وجود آنها این ماده را محصولی ایده آل برای بهبود و تسکین پوست شما تبدیل می کند. همچنین عصاره گل رز به طور طبیعی PH پوست شما را تنظیم می کند و باعث کوچک شدن منافذ پوست و در نتیجه کاهش چین و چروک ها و خطوط پوستی خواهد شد.

روغن بازسازی کننده صورت باباریا برای چه کسانی مناسب است؟

این روغن صورت حاوی عصاره خالص گل رز، امگا 3، 6، 9 و اسیدهای چرب ضروری است و برای افرادی مناسب است که پوستشان در اثر عوامل مختلف آسیب دیده، خشک شده یا دچار چروک و افتادگی شده است و یک محصول فوق العاده و مناسب برای رفع آسیب های پوستی و آبرسانی پوستشان می خواهند.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱