برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

محلول تقویت کننده مو و ابرو باریج اسانس حاوی عصاره رزماری حجم 30 میل

Barij Essence Hair And Eyebrow Tonic Solution With Rosemary 30ml
0 رنگ
محلول تقویت کننده مو و ابرو باریج اسانس حاوی عصاره رزماری حجم 30 میل
ناموجود

محلول تقویت کننده مو و ابرو باریج اسانس حاوی عصاره رزماری حجم 30 میل

Barij Essence Hair And Eyebrow Tonic Solution With Rosemary 30ml
  • جلوگیری از ریزش موی سر
  • تقویت کننده موی سر
  • جلوگیری از ریزش ابرو
  • تقویت کننده موهای ابرو
  • حاوی عصاره رزماری
  • افزایش خون رسانی به ریشه موها
  • اکسیژن رسانی و تغذیه کننده ریشه مو
  • دارای خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری
  • درمان کننده شوره سر  
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

امروزه خیلی از ماها به دلیل عوامل محیطی و تغذیه نامناسب دچار ریزش مو و ریزش ابرو هستیم و احتمالا راه های مختلف زیادی را هم برای درمان ریزشمان امتحان کردیم ولی در اکثر موارد هم نتیجه نگرفتیم. راه هایی که ما برای درمانمان انجام می دهیم اغلب شیمیایی هستند که خوب طبیعتا عوارضی هم دارند. پس چه کار کنیم که هم ریزش مان درمان شود و هم عوارض حداقلی برایمان داشته باشد؟

برند باریج اسانس با تولید یک محصول گیاهی ویژه این مشکل را حل کرده است.

محلول تقویت کننده مو و ابرو باریج اسانس، حاوی عصاره رزماری است که این ترکیب باعث بهبود گردش خون در پوست سر و افزایش خون رسانی به ریشه موها می شود. این گردش خون در پوست سر موجب تغذیه و تقویت ریشه موها شده و از ریزش آن ها جلوگیری می کند. گیاه فوق العاده رزماری همچنین با تحریک گردش خون در پوست به برطرف شدن شوره سر و بهبود رشد موها نیز کمک می کند و دارای خاصیت ضد قارچ و ضد باکتری می باشد.

ترپن‌ها و ترپنوئیدهای موجود در رزماری باعث دیلاتاسیون عروق، بهبود گردش خون محیطی و تغذیه بهتر فولیکول مو می شوند. در انسان، مصرف موضعی اسانس رزماری گردش خون را بهبود می بخشد که به علت اثرات مشخص تحریکی روی پوست است.
در یک مطالعه دو سو بی خبر تصادفی شاهد دار، ۸۴ بیمار مبتلا به طاسی منطقه ای در ۲ گروه مورد (۴۳ نفر) یا کنترل(۴۱ نفر) تحت بررسی قرار گرفتند.
گروه مورد شبی ۱ بار، به مدت حداقل ۲ دقیقه مخلوط اسانس ها به خصوص رزماری در پایه روغن های حامل جوجوبا و دانه انگور را روی پوست سر ماساژ دادند. گروه کنترل شبی ۱ بار، به مدت حداقل ۲ دقیقه فقط مخلوط روغن های حامل جوجوبا و دانه انگور را روی پوست سر ماساژ دادند. موفقیت روند درمانی با بررسی تصاویر سریال به طور جداگانه به وسیله دو متخصص پوست پیگیری شد. دوره درمان ۷ ماه بود و در ماه سوم و هفتم وضعیت بهبودی بررسی گردید. درجه بهبودی با استفاده از ۲ روش درجه بندی ۶ نقطه ای و تجزیه و تحلیل کامپیوتری حدود نواحی مبتلا به طاسی مشخص گردید. براساس نتایج حاصله، ۱۹ نفر (۴۴%) از بیماران گروه مورد و ۶ نفر (۱۵%) از بیماران گروه کنترل بهبودی را نشان دادند. در ارزیابی تصاویر نیز، میزان بهبودی در گروه مورد نسبت به گروه کنترل قابل توجه بود. محققین نتیجه گرفتند که استفاده از رزماری درمان مطمئن و موثرتری برای طاسی منطقه ای می باشد و درمان با این اسانس ها به طور قابل توجهی موثرتر از روغن های حامل به تنهایی است.

این محصول برای افرادی مناسب است که ریزش مو و ابرو دارند و یک محصول گیاهی برای درمان ریزش موی خود می خواهند.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱