برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

شامپو تقویت کننده موهای ضعیف فیتو مدل Phytorhum حجم 200 میل

Phyto Phytorhum Energizing Shampoo 200ml
0 رنگ
شامپو تقویت کننده موهای ضعیف فیتو مدل Phytorhum حجم 200 میل
ناموجود

شامپو تقویت کننده موهای ضعیف فیتو مدل Phytorhum حجم 200 میل

Phyto Phytorhum Energizing Shampoo 200ml
کشور‌ها:
  • مناسب موهای ضعیف
  • تقویت کننده موها
  • کمک به احیا و تقویت پوست سر و تارهای مو
  • درخشان کننده
  • حاوی زرده تخم مرغ و پرو ویتامین B5
  • فاقد سولفات
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

پوست سر به میزان مفید و مورد نیاز چربی تولید می کند. با افزایش سن ترشح سبوم (چربی) پوست سر کم شده و پوست سر و موها شادابی خود را از دست می دهند. همچنین ریشه موها نیز ضعیف شده و موها نازک تر می شوند. 

برند فیتو به منظور تقویت پوست سر و انرژی رسانی به موها و جلوگیری از ضعیف و نازک تر شدن موها یک محصول ویژه تولید کرده است.

شامپو تقویت کننده موهای ضعیف فیتو مدل Phytorhum، شامپویی بر پایه زرده تخم‌ مرغ، عصاره نیشکر، عصاره گل گندم و پرو ویتامین B5 می باشد که این ترکیبات باعث نیرو بخشی و تقویت موهای ضعیف و خسته می شوند. زرده تخم‌ مرغ به علت برخورداری از مواد مغذی طبیعی (پروتئین، لسیتین، ویتامین‌ ها و مواد معدنی بخصوص مواد معدنی فسفر دار) به مغذی بودن مشهور است. عصاره نیشکر تقویت کننده پوست سر است. عصاره گل گندم باعث نرم و درخشان شدن موها می شود. پرو ویتامین B5 موجود در این شامپو نیز بافت موهای ضعیف را رطوبت رسانی می کند.

این شامپو باعث تقویت و احیای پوست سر و تارهای مو می شود و برای افرادی مناسب است که نیاز به تقویت پیاز مو دارند و همچنین می‌ توان در فواصل مصرف سایر شامپو ها به‌ منظور بهره‌ گیری از خاصیت تقویت‌ کنندگی از این شامپو استفاده کرد.

بر اساس نظراتی که در سایت amazon.com نوشته شده در حدود 90 درصد از افرادی که از این شامپو استفاده کردند از اثر بخشی آن راضی بودند و گفتند پس از یک دوره استفاده ریشه و ساقه موهایشان کاملا تقویت شده است.

روش صحیح شستن موها

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱