برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

کرم بازسازی کننده پوست ویتاکرم B12 حجم 50 میل

Vitacreme B12 Regenerative Cream 50ml
0 رنگ
کرم بازسازی کننده پوست ویتاکرم B12 حجم 50 میل
ناموجود

کرم بازسازی کننده پوست ویتاکرم B12 حجم 50 میل

Vitacreme B12 Regenerative Cream 50ml
کشور‌ها:
  • مناسب انواع پوست بخصوص پوست های کم آب (دهیدراته)
  • پیشگیری از بروز علائم پیری پوست
  • ترمیم کننده عمقی پوست
  • ازبین برنده جای زخم های قدیمی و جدید
  • التیام بخش پوست
  • حاوی ویتامین B12 و روغن ذرت
  • التیام بخش پوست
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

تا حالا شده که پوستتان زخم شده باشد و جای آن نرفته باشد؟ 

خب فکر میکنم که برای اکثر ما این اتفاق افتاده باشد که در اثر سوختگی مثلا در هنگام اطو کردن مو، اطو به صورت بچسبد و پوست دچار سوختگی شود یا در اثر اتفاق هایی از این قبیل بریدگی، کندن جوش و... پوست آسیب ببیند و اغلب جای این آسیب دیدگی ها روی پوست باقی می ماند. شایع ترین روش هایی که مردم برای از بین بردن جای زخم و آسیب دیدگی های پوستشان استفاده می کنند استفاده از لیزر است یا اینکه به پزشک مراجعه می کنند تا پزشک این زخم ها و جای جوش ها را از بین ببرد که اغلب این روش ها هزینه بر و کمی دردناک هستند. برند ویتاکرم B12 یک محصول فوق العاده برای حل این مشکل تولید کرده است که به راحتی در منزل و بدون صرف هزینه و وقت زیاد می توانید جای زخم های قدیمی و جدید روی پوست را از بین ببرید.

کرم بازسازی کننده پوست ویتاکرم B12، محصولی ایده آل برای انواع پوست بخصوص پوست های خسته، خشک و خیلی خشک بوده که موجب پیشگیری از بروز علائم و نشانه های پیری پوست ، کاهش لطافت و افت خاصیت کشسانی پوست می شود. این محصول حاوی روغن ذرت و ویتامین
B12 می باشد که ساختار مغذی آن ترمیم کننده عمقی پوست و مرطوب کننده لایه های فوقانی اپیدرم بوده و به پوست لطافت و نرمی خاصی می بخشد. این کرم خاصیت صاف کننده جای زخم های قدیمی و جدید را داراست. همچنین بعد از حمام آفتاب طولانی، تسکین احساس سوزش پوست و ترمیم سریع تر آن را بر عهده دارد. این کرم بعد از استفاده آرامش و نرمی و شادابی را به پوست باز می گرداند.، همچنین بازسازی سلولی را تحریک کرده و آثار زخم های تازه و قدیمی آکنه را نیز کاهش می دهد.

این محصول برای افرادی مناسب است که روی پوست صورت خود جای جوش یا زخم های قدیمی و یا جدید دارند که پس از استفاده از این کرم پوست ترمیم و بازسازی می شود و جای این زخم ها از بین می رود.

بر اساس نظراتی که در سایت http://web1.sasa.com نوشته شده است، اکثر افرادی که از این محصول استفاده کردند از اثر بخشی آن راضی بودند و بیان کردند این کرم غیر چرب می باشد و روی پوست باعث ایجاداحساس چربی نمی شود.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱