برندها
Back to top

بادی باتر بتیک مدل Calming حجم 200 میل با رایحه گیاهان معطر

Bathique Fashion Calming Comfort Body Butter 200 ml
1 رنگ
بادی باتر بتیک مدل Calming حجم 200 میل با رایحه گیاهان معطر بادی باتر بتیک مدل Calming حجم 200 میل با رایحه گیاهان معطر
بادی باتر بتیک مدل Calming حجم 200 میل با رایحه گیاهان معطر بادی باتر بتیک مدل Calming حجم 200 میل با رایحه گیاهان معطر
ناموجود

بادی باتر بتیک مدل Calming حجم 200 میل با رایحه گیاهان معطر

Bathique Fashion Calming Comfort Body Butter 200 ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • دارای فرمولاسیون غنی و مغذی
  • مرطوب کننده قوی
  • فاقد پارابن
  • فاقد ترکیبات رنگی مصنوعی
  • حاوی گلیسیرین و بتائین
  • تغذیه کننده پوست
1 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

مرطوب کننده‌هایی که بنام کره‌ی بدن شناخته می‌شوند، بر خلاف لوسیون‌ها معمولا سنگین‌تر، نرم کننده‌تر، و مجلل ترند. کرم بدن بتیک، دارای رایحه دلپذیر و مطلوبی است که باعث می شود از استشمام آن، احساس خوشایندی داشته باشید. این محصول فاقد پارابن، مواد رنگی یا روغن های معدنی است. مقدار بالای گلسیرین و بتائین موجود در آن پوست را تغذیه و به حفظ نرمی و لطافت آن کمک می کند.

لوسیون بدن، کرم بدن و کره بدن چه فرقی باهم دارند؟

همه می دانیم که مرطوب کردن و آبرسانی پوست خیلی مهم است، اما انتخاب کردن یک مرطوب کننده خوب از بین این همه محصول مراقبت از پوست واقعا کار سختی است. لوسیون، کرم و کره بدن (Body Butter - بادی باتر) محصولاتی هستند که برای مراقبت از بدن وجود دارند. این محصولات همه برای نرم کردن و  مرطوب کردن پوست، نگه داشتن رطوبت طبیعی و مراقبت از ان در برابر آب و هوای خشک و سرما و گرمای شدید فرموله شدن و انعطاف پذیری پوست را بیشتر می کنند.

لغت “butter” به کره ها یا روغن های جامد گفته می شه، ;body butter ها از ترکیب روغن های گیاهی پایه و روغن های جامد یا کره های گیاهی (مانند کره کاکائو و …) تشکیل شدند. کره بدن آب ندارد و به این دلیل است که نسبت به لوسیون ها و کرم ها بافت غلیظ تری دارد و زمان بیشتری می برد تا جذب پوست شود. Body Butter ممکن است، بر اساس نوع روغنی که دارد و نوع پوست مصرف کننده، یک لایه کمی روغنی، از چند دقیقه تا چند ساعت روی پوست باقی بگذارد. تمام کرم ها یا لوسیون های بدن طبیعی، از روغن ها، آب (یا عصاره ها و محلول های گیاهی حاوی آب) و یک موم یا یک غلیظ کننده (مانند صمغ زنتان) یا انواع مواد امولسیون کننده (مانند براکس) ساخته شدند. این محصولات ممکن است حاوی مقداری روغن های جامد هم باشند. لوسیون ها و کرم ها، نسبت به کره بدن بافت سبک تر و رقیق تری دارند و راحت تر پخش و جذب پوست می شوند. لوسیون ها از کرم ها رقیق تر هستند، چون نسبت به کرم ها درصد بیشتری آب دارند.

 کدام برای پوست ما مناسب تر است؟

اینکه کدام یک از این محصولات مراقبت از بدن بهترند، به نوع پوست شما مربوط می شود. البته کمی هم به سلیقه، مثلا بعضی ها دوست ندارند چربی روی پوستشان بماند، پس بهتر است از لوسیون استفاده کنند که چربی کمتری دارد. اما در کل، اگر پوستتان خشک است از ان جا که لوسیون ها و کرم ها حاوی آب هستند، می توانند گزینه ی مناسبی باشند. لوسیون ها به علت چربی پایین، برای پوست های چرب عالی هستند، در حالی که کرم ها برای پوست های خشک بهترند. از آنجا که کره بدن، بالم و روغن بدن بافت غلیظی دارند و زمان بیشتری روی پوست می مانند، برای پوست های خشک گزینه مناسبی هستند. خیلی ها دوست دارند از Body Butterr روی نواحی بسیار خشک بدن مانند لب، آرنج ها، زانو ها و پاها استفاده کنند. 

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱