برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

لوسیون بعد از اصلاح آقایان آردن حجم 75 گرم

Ardene Men After Shave Balm 75gr
لوسیون بعد از اصلاح آقایان آردن حجم 75 گرم
ناموجود

لوسیون بعد از اصلاح آقایان آردن حجم 75 گرم

Ardene Men After Shave Balm 75gr
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • نرم كننده
  • ترمیم كننده
  • ضد التهاب
  • التیام بخشی
ناموجود
درباره محصول: 

لوسیون بعد از اصلاح آقایان آردن با خاصیت نرم كنندگی، ترمیم كنندگی، ضد التهاب و التیام بخشی پوست، جهت مقابلـه با اثرات مخـرب اصلاح پوست صورت آقایان می باشد. در برخی موارد اصلاح همراه با جراحات كوچك و سطحی است که با از بین بردن موقتی لایه طبیعی محافظ پوست، سبب دهیدراته شدن و از دست رفتن آب پوست می شود. از این جهت استفاده از یک لوسیون مناسب بعد از اصلاح ضروری است. این فرآورده سبب كنترل باكتریهای مولد جوشهای صورت نیز می گردد.

لوسیون بعد از اصلاح آقایان آردن دارای مواد مؤثری می باشد که هر کدام دارای خواص مفیدی هستند. از جمله: عصاره آلوئه ورا: (التیام بخش ، ضد التهاب ، ترمیم كننده ، ضد باكتری) آلفا بیزابولول: (ضد التهاب ، التیام بخش و تسكین دهنده) روغن درخت چای: (كنترل باكتریهای مولد جوشهای صورت ، كنترل ترشح چربی غدد سباسه) كمپلكس مرطوب كننده موثر لاكتات سدیم ، اسكالن و گلیسرین: (دارای خاصیت نرم كنندگی بالا ، افزایش رطوبت و انعطاف پذیری پوست) دكسپانتنول: (تنظیم رطوبت پوست و كنترل بالانس آب و چربی) ویتامین E: (آنتی اكسیدن قوی و جلوگیری از خشكی پوست).

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱