برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

محلول محافظ ناخن های حساس و ظریف و آسیب دیده ماوالا 10 میل

Mavala Barrier Base Coat 10ml
محلول محافظ ناخن های حساس و ظریف و آسیب دیده ماوالا 10 میل
ناموجود

محلول محافظ ناخن های حساس و ظریف و آسیب دیده ماوالا 10 میل

Mavala Barrier Base Coat 10ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
 • جلوگیری از خشکی و لایه لایه شدن ناخن ها
 • افزایش چسبندگی لاک به ناخن و دوام لاک
 • اصلاح و بهبود رنگ ناخن ها
ناموجود
درباره محصول: 

محلول محافظ ناخن های حساس، ظریف و آسیب دیده ماوالا، علاوه بر آنکه ناخن را در برابر نفوذ رنگدانه های لاک محافطت می کند، حاوی کلسیم، کراتین و آمینو اسید است و خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارد. 

محلول محافظ ناخن های حساس، چسبندگی لاک به ناخن و دوام لاک را افزایش می دهد. همچنین از خشکی و لایه لایه شده ناخن های جلوگیری می کند.

چطور ناخن هایمان را بلند نگه داریم

تا جای ممکن باید میزان تماس ناخن‌ها را با مواد شیمیایی از نوع کافور، فتالات و تولوئن کم کنید.

 • هرگز بیش از 2 تا 3 روز از لاک روی ناخن استفاده نکنید. اجازه دهید ناخن‌ها تنفس کنند.
 • استفاده از چسب ناخن و ناخن مصنوعی سبب نازک شدن و شکنندگی ناخن‌ها می‌شود.
 • هنگام استفاده از مواد شیمیایی و مواد پاک‌کننده قوی یا قلیاها دستکش دستتان کنید، زیرا این مواد عامل نرمی و تخریب تدریجی ناخن هستند. این توصیه برای آقایان هم صادق است.حلال‌های آلی و روغن موتور باعث نرم‌شدگی صفحه ناخن و روغن‌های معدنی باعث اونیکولیز (جدا شدن ناخن از بستر) و ضخامت زیر ناخن می‌شود.
 • اما مساله آخر که معمولا اکثر خانم‌ها در مورد آن زیاد شنیده‌اند و کمتر رعایت می‌کنند، تماس مکرر با آب و مواد شوینده است که می‌تواند باعث خشکی و آسیب ناخن شود. در این شرایط ناخن‌ها شکننده می‌شوند و انتهای آنها ترک می‌خورد. گوشه کردن کنار ناخن که در واقع شکسته‌شدن بخش سطحی پوست است نیز، به‌دلیل خشکی و خیس شدن زیاد دست حین کار و شستشو یا به علت ناخن جویدن ایجاد می‌شود. در چنین شرایطی بهتر است از دستکش‌های کار استفاده و با کرم‌های مرطوب‌کننده از ایجاد آن پیشگیری شود.
 • ناخن‌ها را باید به گونه‌ای کوتاه کنید که گوشه‌های ناخن حفظ شود و خط رویش ناخن به شکل مستقیم درآید. کوتاه کردن نادرست ناخن‌ها یکی از علل فرورفتن گوشت داخل ناخن است که باعث نفوذ دردناک بافت اطراف ناخن به کناره‌های آن می‌شود.
 • هنگام استفاده از سوهان ناخن نیز باید دقت کنید که سوهان را به یک سمت بکشید و از حرکت رفت و برگشتی خودداری کنید. در ضمن مانیکور  شدید و عقب زدن کوتیکول ناخن و نظافت کنار ناخن با وسایل آلوده ممکن است باعث عفونت حاد یا مزمن بافت کنار ناخن شود.
 • هرگز از ناخن به‌عنوان یک ابزار برای باز کردن در قوطی و... استفاده نکنید.
 • هنگام استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده برای پوست دست، ناخن‌هایتان را از یاد نبرید. استفاده از روغن‌های طبیعی یا کرم‌های مرطوب‌کننده سبب تقویت و استحکام بیشتر ناخن می‌شود.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱