برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

ماسک موهای رنگ شده فولیكا حجم 100 میل

Fulica Caring And Protecting Colored Hair Mask 100ml
0 رنگ
ماسک موهای رنگ شده فولیكا حجم 100 میل
ناموجود

ماسک موهای رنگ شده فولیكا حجم 100 میل

Fulica Caring And Protecting Colored Hair Mask 100ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • تداوم رنگ موها به مدت طولانی
  • محافظت و تقویت ساختمان موها
  • تقویت کننده و براق کننده موی سر
  • حاوی عصاره انار
  • حاوی ویتامین B5 و B6
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

موهای رنگ شده، مش یا هایلایت شده نیاز به مراقبت ویژه ای در برابر عوامل نامطلوب و استرس زای روزانه نظیر مواجهه با اشعه ماوراء بنفش نور خورشید، استفاده از اكسیدان ها و شستشو متناوب موها و استفاده از سشوار دارند. ماسک مو مخصوص موهای رنگ شده فولیكا، با فاكتور حفاظتی 20 حاوی جاذب های اشعه ماورا بنفش نور خورشید جهت محافظت از مو آن ها در برابر پرتو های زیانبار نور خورشید و عصاره انار، رنگ مو ها را تثبیت نموده، باعث تداوم رنگ مو به مدت طولانی شده و از رنگ پریدگی و كدر شدن موها ممانعت به عمل می آورد.

همچنین با تقویت ساختمان مو و ترمیم موهای آسیب دیده از رنگ و مواد آنتی اكسیدان سبب جلوگیری از موخوره و همچنین با تقویت ساختمان مو و ترمیم موهای آسیب دیده از رنگ و مواد آنتی اكسیدان سبب جلوگیری از موخوره و همچنین حفظ رطوبت، لطافت ،حالت پذیری، درخشندگی و براقیت موها می گردد. پس از شستشو به مقدار كافی از ماسک مو فولیكا بر روی كف دست قرار داده و بر روی موهای نیمه مرطوب یا خشک مالیده و به آرامی از ریشه موها تا انتها ماساژ داده شود، سپس بدون نیاز به آبكشی موها به فرم دلخواه حالت داده می شوند.

مواد موثر

عصاره انار به خوبی قادر است باعث تثبیت رنگ روی ساقه مو گردد. این ماده باعث افزایش عمر رنگ روی موها شده و از تغییر رنگ آن جلوگیری می نماید.

استفاده از فیلتر های اشعه ماورابنفش نور خورشید مانند بنزوفنون و اتیل هگزیل متوكسی سینامات مانع از تجزیه رنگ شده و به درخشندگی و براقیت مو كمک شایانی می نماید.

پروویتامین B5 و B6 با تقویت ساقه مو مانع از تخریب آن گردیده و از خشک شدن موها جلوگیری می كنند.

روش صحیح شستن موها

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱