برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

کرم مرطوب کننده دست و صورت همیشه بهار جی 50 میل

Jey Marigold Hand & Face Cream 50ml
کرم مرطوب کننده دست و صورت همیشه بهار جی 50 میل
ناموجود

کرم مرطوب کننده دست و صورت همیشه بهار جی 50 میل

Jey Marigold Hand & Face Cream 50ml
کشور‌ها:
  • مناسب پوست نرمال و خشک
  • مرطوب کننده
  • حاوی عصاره گل همیشه بهار
  • حاوی روغن بادام
  • حاوی ویتامین E و  A  
ناموجود
درباره محصول: 

این کرم حاوی عصاره گل همیشه بهار، روغن بادام، دکسپانتنول، آلانتوئین، ویتامین E و  A می باشد و برای تخفیف التهابات سطحی پوستی ناشی از استفاده مواد شوینده و گزیدگی حشرات و همچنین برای پوست های خشک و آسیب دیده و نرمال مناسب است.

مزایای روغن بادام برای پوست 

برای افرادی که پوست خشکی دارند بسیار موثر است . چربی آن  در صورت جذب می شود و پوسته پوسته شدن و ترک خوردگی پوست را درمان می کند. کسانی که پوستشان حساس است و آلرژی دارند ولی می خواهند از مرطوب کننده استفاده کنند بهتر است از مرطوب کننده های حاوی روغن بادام استفاده نمایند. برای درمان آلرژی و التهاب پوست نیز کارا است. برای زانو، آرنج و پاشنه پا که ممکن است سفت شده باشند مناسب است. قسمتی از پوست که بریده شده است ، درمان زخم های جزئی و عفونت با روغن بادام امکان پذیر است.

روغن بادام نرم کننده ا ی بسیار قوی است که چربی آن به خوبی جذب می شود. چه به صورت مستقیم استفاده شود چه در مرطوب کننده های دیگر وجود داشته باشد بسیار موثر است. برای روشن کردن پوست نیز می تواند استفاده شود. ماساژ این روغن بر روی پوست باعث می شود PH پوست در حد متعادل بماند و رطوبت پوست حفظ شود.

روغن بادام یک منبع غنی از ویتامین E است که باعث کاهش چین و چروک های پوست  می شود. استفاده از کرم های حاوی این روغن در هنگام شب بعد از شستشوی صورت موثرتر است. 

روغن بادام دارای خواص ضد باکتریایی است که مانع از رشد عفونت بر روی جوش یا زخم می شود. همچنین رنگ جای زخم را نیز کم می کند. باعث جوان تر شدن و سفت شدن پوست می شود. برای رفع آفتاب سوختگی نیز مناسب است.

 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱