برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

شامپو موهای چرب رویتا مدل Lemon حجم 250 میل

Revita Lemon Pure Balance Shampoo 250ml
0 رنگ
شامپو موهای چرب رویتا مدل Lemon حجم 250 میل
ناموجود

شامپو موهای چرب رویتا مدل Lemon حجم 250 میل

Revita Lemon Pure Balance Shampoo 250ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مناسب موهای چرب  
  • ضد التهاب و خارش پوست سر
  • التیام بخش پوست سر
  • حاوی ویتامین C و A 
  • حاوی عصاره لیمو و هویج
  • فاقد سیلیکون و آمین
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

در طول روز آلودگی های بسیاری روی مو می نشیند که مشکلات بسیاری برای مو ایجاد می کند. این آلودگی ها باعث چرب و کدر شدن مو می شوند و ساقه مو را نازک و شکننده می کند. اگر موها به خوبی تمیز نشوند این آسیب به ریشه موها می رسد و باعث سست شدن ریشه و در نتیجه ریزش موها می شود. استفاده از شامپو مناسب بسیار مهم است. ترکیبات شامپو باید به صورتی باشد که آلودگی ها را به طور کامل از روی مو و پوست سر پاک کند و در عین حال موها را خشک نکند.   

شامپو موهای چرب رویتا مدل Lemon، حاوی عصاره لیمو می باشد، این عصاره موجب تنظیم ترشحات سبیوم و چربی پوست سر را کنترل می نماید. همچنین این عصاره ضدالتهاب و التیام بوده و خارش پوست سر را کاهش داده و موجب آرامش آن می گردد.

از طرف دیگر ویتامین C موجود در این شامپو آبرسانی قوی، طراوت بخش و شاداب کننده بافت مو بوده و از خشک شدن آن جلوگیری می کند.

این شامپو حاوی عصاره ریشه هویج نیز می باشد که با تامین ویتامین های ضروری و مورد نیاز رشد مو مانند ویتامین A و بتاکاروتن، رشد مو را تحریک کرده و با افزایش خون رسانی به پیاز مو آن را شاداب تر می نماید. بدینوسیله موها پر حجم و خوش حالت می گردند.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱