برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

سرم دور چشم سینره 15 میل

Cinere Ageless Concentrated Eye Contour Serum
سرم دور چشم سینره 15 میل
ناموجود

سرم دور چشم سینره 15 میل

Cinere Ageless Concentrated Eye Contour Serum
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • کاهش سریع پف زیر چشم
  • تقویت بافت همبند پوست
  • رفع سیاهی دور چشم
  • حاوی ترکیبات موثر جهت کاهش چین و چروک 
ناموجود
درباره محصول: 

سرم دور چشم سینره دارای مواد بسیار موثر، با درصد خلوص بالا و قدرت جذب سریع می باشد که برای رفع و پیشگیری از ایجاد مشکلات دور چشم تهیه و ارائه شده است. این فرآورده با ساختاری سبک، فاقد چربی و اسانس طی یک دوره کوتاه مصرف آثار فوق العاده ای در جهت رفع مشکلات دور چشم نشان می دهد. در سرم دور چشم سینره ، پپتیدها یکی از عوامل اصلی بازسازی پوست و محرک ساخت پروتئین کلاژن می باشند. علاوه بر پپتیدهای موجود در این سرم، استفاده از ترکیبات گیاهی جهت روشن تر نمودن پوست اطراف چشم و مواد رطوبت رسان و آنتی اکسیدان، سبب شده است که این سرم سرشار از مواد مغذی جهت تقویت پوست اطراف چشم باشد. پپتیدها، مجموعه کوچک پروتئینی متشکل از تعداد کمی اسیدهای آمینه می باشند که به علت کوچکی دارای قدرت نفوذ زیادی هستند و فرآیندهای درون سلولی را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

اگر بخواهیم فواید این سرم دور چشم را نام ببریم می توانیم به: کاهش سریع پف زیر چشم با بهره گیری از پپتیدها موثر، بهبود روند دفع مایعات و جلوگیری از تجمع آن ها به منظور کاهش پف دور چشم، تقویت بافت همبند پوست جهت ایجاد استحکام و رفع پف و چروک دور چشم، حاوی عصاره جلبک قهوه ای و کمپلکس مواد روشن کننده به منظور رفع سیاهی زیر چشم، کاهش تیرگی دور چشم با افزایش استحکام دیواره مویرگ ها، حاوی ترکیبات موثر جهت کاهش چین و چروک و جلوگیری از ایجاد چروک های جدید اشاره کنیم.

چرا باید از کرم دور چشم استفاده کنیم؟

آیا می شود از مرطوب کننده های معمولی برای دور چشم استفاده کرد؟

 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱