برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

برس تخت تونلی تریزا مدل Trend- متوسط

Trisa Trend Hair Styling Brush Medium
0 رنگ
برس تخت تونلی تریزا مدل Trend- متوسط برس تخت تونلی تریزا مدل Trend- متوسط
برس تخت تونلی تریزا مدل Trend- متوسط برس تخت تونلی تریزا مدل Trend- متوسط
ناموجود

برس تخت تونلی تریزا مدل Trend- متوسط

Trisa Trend Hair Styling Brush Medium
کشور‌ها:
  • دارای پین های پلاستیکی خاکستری
  • مناسب جهت حالت دهی با سشوار
  • دارای شیارهای V شکل در پشت برس
  • کمک به خشک شدن و حالت گیری سریع موها
  • دسته ارگونومیک و راحت
  • مناسب جهت ایجاد فِرهای نرم و پر حجم
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

برس های تونلی طراحی خاص و ویژه ای دارند و به خاطر مجراهای باز‌ ‌و V شکلی که پشت آن ها طراحی شده تونلی نامیده می شوند. این مجراهای باز به جریان هوا اجازه عبور می دهند و در نتیجه هوای گرم سشوار در لا به‌ لای موها به گردش در آمده و خود را به ریشه مو می رساند که این عمل باعث افزایش سرعت خشک شدن مو می‌شود و مو ها را حجیم تر می کند این برس به خاطر فاصله زیاد سوزن‌ هایش برای باز کردن گره موها هم بسیار مناسب است.

برس تخت تونلی تریزا مدل Trend، از پین های پلاستیکی خاکستری رنگ با فاصله های زیاد ساخته شده که به راحتی از بین موها عبور می کنند، موها را به خوبی شانه کرده و اگر گره ای هم ایجاد شده باشد، آن ها را باز می کنند. این برس به دلیل تونلی بودنش و داشتن سوراخ هایی در پشتش گرمای سشوار را به ریشه و ساقه موها می رساند و باعث خشک شدن سریع تر موها می شود. استفاده از این برس موقع سشوار کشیدن یک حالت طبیعی و زیبا به موهایتان می دهد و از آن می توانید برای ایجاد فِرهایی نرم و حجیم هم استفاده کنید.

برس تخت تونلی تریزا مدل Trend برای چه کسانی مناسب است؟

اگر برای خشک کردن موهایتان از برس تخت استفاده می کنید برس تخت تونلی تریزا برایتان بهترین گزینه است چون هم دندانه های درشتی دارد که راحت موها را شانه می کند و هم به دلیل داشتن سورخ های پشتش باعث سریع تر خشک شدن موها می شود.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱