برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

برس تخت تریزا مدل Trend - بزرگ

Trisa Trend Hair Styling Brush Large
0 رنگ
برس تخت تریزا مدل Trend - بزرگ برس تخت تریزا مدل Trend - بزرگ
برس تخت تریزا مدل Trend - بزرگ برس تخت تریزا مدل Trend - بزرگ
ناموجود

برس تخت تریزا مدل Trend - بزرگ

Trisa Trend Hair Styling Brush Large
کشور‌ها:
  • مجهز به بالشتک کوسنی
  • دارای پین های سیاه پلاستیکی
  • محافظت از پوست سر
  • جلوگیری از شکسته شدن موها
  • دسته ارگونومیک و راحت
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

شما چگونه موهایتان را خشک می کنید؟ با دست یا با برس های گرد؟ 

اکثر ما یا با دست موهایمان را تکان می دهیم تا جلوی باد سشوار خودش خشک شود یا اینکه از برس های گرد استفاده می کنیم. به نظر من خشک کردن با دست اصلا درست نیست چون هم مو وز و نامظم می شود و هم گره می خورد. استفاده از برس های گرد برای خشک کردن مو مناسب هستند ولی نباید همیشه و هر روز این کار را انجام داد چون در این نوع خشک کردن سشوار به مو خیلی نزدیک می شود و مو آسیب می بیند. اگر زیاد حمام می روید و موهایتان را خشک می کنید بهترین راه برای خشک کردن موها استفاده از برس های تخت است که هم باعث می شود حرارت به همه جای مو برسد و مو سریع تر خشک شود و هم تا حدودی باعث صاف و مرتب شدن موها خواهد شد.

برس تخت تریزا مدل Trend یک برس مناسب برای این کار است. این برس مجهز به بالشتک کوسنی است که این بالشتک از فشار آمدن به پوست سر و موها در هنگام شانه کردن جلوگیری می کند. همچنین این برس از پین های (دندانه ها) سیاه پلاستیکی سر گرد تشکیل شده اند که مانع از شکسته شدن موها در موقع شانه کردن و آسیب رسیدن به پوست سر می شود. دسته این برس به صورت ارگونومیک طرحی شده که به راحتی در دست قرار می گیرد و در هنگام استفاده سر نمی خورد.

برس تخت تریزا مدل Trend برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می خواهید موهایتان بهتر و سریع تر خشک شود و در هنگام خشک شدن هم آسیبی به موها و پوست سرتان وارد نشود برس تخت تریزا مدل Trend برایتان بسیار مناسب است.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱