برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

برس تخت تریزا با دسته چوبی - متوسط

Trisa Hair Style Brush Medium
0 رنگ
برس تخت تریزا با دسته چوبی - متوسط برس تخت تریزا با دسته چوبی - متوسط
برس تخت تریزا با دسته چوبی - متوسط برس تخت تریزا با دسته چوبی - متوسط
ناموجود

برس تخت تریزا با دسته چوبی - متوسط

Trisa Hair Style Brush Medium
کشور‌ها:
  • دارای پین های (دندانه) پلاستیکی
  • مجهز به کوسن یا بالشتک نرم
  • جلوگیری از فشار بیش از اندازه به موها
  • دارای دسته چوبی ارگونومیک
  • جلوگیری از شکسته شدن موها
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

مهم ترین مسئله ای که باید در هنگام خرید برس به آن توجه کنید، نوع دندانه های آن است. دندانه ها نباید به صورتی باشند که سر آن به پوست سر و موها آسیب بزند و باعث شکسته شدن موها شود. همچنین علاوه بر آن فاصله دندانه ها از یکدیگر هم خیلی مهم است، چون برس هایی که دندانه های نزدیکی دارند باعث کنده و کشیده شدن موها می شود. بنابراین همیشه اول نوع موهایتان را در نظر بگیرید و بعد متناسب با آن برستان را انتخاب کنید.

برس تخت تریزا با دسته چوبی، در دسته برس های کوسن دار قرار می گیرد، چون مجهز به بالشتک نرم است و داخل آن پین های پلاستیکی مشکی قرار گرفته اند. داشتن بالشتک یا کوسن یک ویژگی خوب برای برس محسوب می شود چون جلوی فشار به موها و پوست سر را می گیرد در نتیجه هیچ آسیبی به آن ها موقع شانه زدن نمی رسد. سر این پین ها به صورت گرد طراحی شده و پلاستیکی می باشد که باعث می شود هنگام برخورد شانه با کف سر، پوستش آسیب نبیند و باعث شکستگی موها هم نشود. دسته این برس به صورت ارگونومیک طراحی شده و چوبی می باشد که باعث می شود به خوبی در دست قرار بگیرد و در هنگام استفاده سر نخورد.

برس تخت تریزا با دسته چوبی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر موهایی با اندازه و حجم متوسطی دارید و یک برس نرم و خوب برای شانه کردن موهایتان می خواهید که هم بتواند خوب شانه کند و هم به موها و پوست سر فشار نیارد، برس متوسط تخت تریزا برایتان یک انتخاب مناسب است. این برس بالشتک نرم یا کوسن دارد که باعث می شود هیچ فشاری از سمت برس به موها و پوست سر وارد نشود که به نظر من این ویژگی یک خاصیت مهم برای برس می باشد. 

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱