برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

ژل ضد جوش صورت مخصوص پوست های آکنه ای سینره حجم 30 میل

Cinere Acne Treatment Gel 30ml
ژل ضد جوش صورت مخصوص پوست های آکنه ای سینره حجم 30 میل
ناموجود

ژل ضد جوش صورت مخصوص پوست های آکنه ای سینره حجم 30 میل

Cinere Acne Treatment Gel 30ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • رفع جوش های سرسیاه، قرمز و التهابی
  • التیام بخش و ضد التهاب
  • رفع جای جوش
  • تقویت سیستم دفاعی پوست
  • جلوگیری از رشد باکتری های مولد جوش
  • مرطوب کننده و آبرسان
ناموجود
درباره محصول: 

ژل ضد جوش صورت مخصوص پوست های آکنه ای،  یک محصول متفاوت و بسیار کارآمد در درمان و پیشگیری از آکنه صورت است. این ژل دارای ساختاری سبک و جذب سریع است و در فرمولاسیون آن از موادی استفاده شده است که تقویت کننده سیستم محافظتی طبیعی پوست بوده و به صورت چند جانبه با مکانیزم های مختلف در رفع علل زمینه ای ایجاد کننده آکنه مؤثرند. مواد موجود در این محصول دارای اثرات ضد میکروبی بسیار قوی بوده و باعث تنظیم فلور نرمال پوست میشود این فرآورده با کاهش تجمع سلول ها و مواد التهابی سبب کاهش التهاب و قرمزی جوش ها میگردد. یک ویژگی بسیار بارز دیگر این محصول دارا بودن مواد کاهنده میزان ترشح چربی است که ضمن رطوبت رسانی مناسب به پوست سبب تنظیم ترشح چربی و برطرف شدن مشکلات پوست چرب میگردند. وجود موادی با خواص روشن کنندگی در این فرمولاسیون سبب از بین بردن جای جوش ها میشود. ژل آنتی آکنه صورت سینره یک ضد جوش قوی با اثرات ضد میکروبی، ضد التهابی، تنظیم کنندگی ترشح چربی، مرطوب کنندگی پوست و ضد لک است. بدین ترتیب مصرف مداوم آن در افراد مستعد آکنه سبب درمان آکنه و پیشگیری از ایجاد مجدد جوش ها میشود در نتیجه پوست را صاف و یکنواخت و عاری از جوش میگرداند.

راه های پیشگیری از آکنه

آب بنوشید

بدن هر روز پر از مواد آلوده ای میشود که از طریق آب و هوای آلوده و یا مواد غذایی آلوده وارد آن می شوند، این آلودگی ها می تواند تولید آکنه بکند. نوشیدن آب این سموم و آلودگی ها رو دفع می کند، پس حداقل در روز ۸ لیوان آب بنوشید.

موهایتان را ببندید

موها منبع آلودگی و چربی هستند و تماسشان با پوست صورت، منجر به آکنه می شود. پس با بستن موها ریسک تماسشان با پوست را کاهش بدهید.

صورتتان رو مرتب بشویید

هر روز صبح صورت را با یک شستشوی ملایم خوب بشویید تا چربی که از شب قبل روی پوستتان باقی مانده پاک شود.

استفاده از داروی مناسب

وقتی که یک نقطه از صورتتان جوش زد به هیچ عنوان به آن دست نزنید. سعی کنید از یک داروی مراقبتی سریع برای از بین بردن جوش استفاده کنید.

هرشب آرایشتان را پاک کنید

برای کم کردن تولید چربی روی پوست و جلوگیری از بوجود آمدن آلودگی، باید صورت را هرشب از هرگونه کرم پودر و آرایش پاک کرد.

درمان سریع و نقطه ای جوش

اگر یک نقطه از صورتتان جوش زده، اون رو با کرم پودر نپوشانید. یک سری کرم های درمانی آکنه هستن که ضمن پوشاندن نقاط دارای جوش جنبه درمانی هم دارند، سعی کنید از آن ها استفاده کنید.

هرشب از کرم های مراقبتی استفاده کنید

بعضی از کرم های درمانی، شب ها تولید چربی پوست را به حداقل می رسانند، هرشب قبل از خواب از این کرم ها استفاده کنید.

به میزان کافی بخوابید

یکی از اتفاق هایی که هنگام خوابیدن اتفاق می افتد بازسازی پوست است. خواب کوتاه و شب زنده داری روی پوست اثر منفی می گذارد.

اسکراب (لایه برداری) کردن پوست

توصیه میشود هفته ای یک یا دوبار پوست را با کرم ها یا لوسیون های مخصوص، اسکراب کنید. این کار کمک می کند سلول های مرده پوست از بین بروند.

از ماسک صورت استفاده کنید

سعی کنید هفته ای یک بار از ماسک صورت استفاده کنید. بهتر است ماسک هایی باشند که حاوی خاک رس هستند، چون قابلیت پاکسازی و مات کنندگی پوست های چرب را دارند.

با رعایت این نکات می توانید چربی پوست را کنترل کنید و اکنه را به حداقل برسانید.

 
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱