برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

کمپلکس بازسازی کننده و ضد موخوره رولند حجم 60 میل

Rolland UNA Repair Complex Water Based 60ml
0 رنگ
کمپلکس بازسازی کننده و ضد موخوره رولند حجم 60 میل
ناموجود

کمپلکس بازسازی کننده و ضد موخوره رولند حجم 60 میل

Rolland UNA Repair Complex Water Based 60ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • درمان کننده و ترمیم موخوره
  • جلوگیری از دو شاخه شدن مو
  • درخشان کننده موها
  • محافظت از ساقه مو
  • آبرسانی کننده موها
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 
موخوره چیست؟ 

قطعا همه ما خانم ها موخوره را تجربه کردیم فکر نمی کنم کسی باشد که بگوید من تا حالا موخوره نداشتم. اصولا موهای بلند موخوره می زنند نه اینکه موهای کوتاه دچار موخوره نشوند ولی این مشکل بیشتر در موهای بلند اتفاق می افتد که مهم ترین علت آن سشوار کشیدن و رنگ کردن زیاد است، کارهایی که ما خیلی به آن ها علاقه داریم و زیاد انجامشان می دهیم. این کارها به لایه ی بیرونی مو که همان کوتیکول مو هستند آسیب می زنند، این آسیب ها باعث دو شاخه یا چند شاخه شدن مو می شود که به آن موخوره می گویند. اگر این موخوره ها از بین نروند کم کم به سمت ریشه مو حرکت کرده و به ریشه مو آسیب می زنند. خیلی از ماها دوست نداریم که موهایمان را کوتاه کنیم به همین خاطر وقتی که موخوره های خود را می بینیم هیچ حرکتی برای از بین بردن آن ها نمی کنیم در حالی که بدون کوتاه کردن مو هم می توانیم موخوره های خود را از بین ببریم.

برند رولند یک محصول فوق العاده برای از بین بردن موخوره تولید کرده است که با استفاده از آن می توانید به راحتی بدون کوتاه کردن، موخوره های خود را از بین ببرید.

کمپلکس بازسازی کننده و ضد موخوره رولند، حاوی عصاره های گل رز، لیمو و برگ درخت چای است که این ترکیبات ساقه موها را آبرسانی کرده و از آن ها محافظت می کنند. این محصول پس از یک دوره استفاده بافت موهایی که موخوره دارند را کاملا ترمیم می کند، بنابراین موخوره ها کم کم درمان می شوند و موها سلامت و درخشندگی خودشان را دوباره به دست می آورند. همچنین الاستومر موجود در این محلول هم از دوشاخه شدن مجدد موها جلوگیری خواهد کرد.

کمپلکس بازسازی کننده و ضد موخوره رولند برای چه افرادی مناسب است؟

این کمپلکس برای افرادی مناسب است که موهایشان دچار موخوره شده و یک محصول مناسب برای از بین بردن و درمان موخوره های خود می خواهند.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱