برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

کرم متعادل کننده PH مو لیزاپ مناسب موهای رنگ شده حجم 250 میل

Lizap Top Care PH Balancer For Colored Hair 250ml
0 رنگ
کرم متعادل کننده PH مو لیزاپ مناسب موهای رنگ شده حجم 250 میل
ناموجود

کرم متعادل کننده PH مو لیزاپ مناسب موهای رنگ شده حجم 250 میل

Lizap Top Care PH Balancer For Colored Hair 250ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مناسب برای موهای رنگ و دکلره شده
  • متعادل کننده PH موها
  • محافظت از کوتیکول مو
  • تثبیت کننده تناژ رنگ مو
  • درخشان کننده موها
  • نرم کننده و لطیف کننده مو
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

آیا شما هم موهایتان را رنگ می کنید؟

اگر موهایتان را رنگ می کنید باید بدانید که موهای رنگ شده مراقبت خاص خودش را می خواهد و اگر به خوبی از آن ها مراقبت نشود خیلی سریع تر از موهای طبیعی آسیب می بینند. مواد شیمیایی ای که در رنگ موها وجود دارند روی بافت مو و پوست سر تاثیر می گذارند و باعث بالا رفتن PH موها و پوست سر می شوند. شاید با خودتان بگویید که PH چه ربطی به مو دارد ولی مو هم مثل پوست PH دارد، همان طور که PH پوست باید کمی اسیدی باشد مو هم برای رشد کردن نیاز به PH کمی اسیدی دارد ولی وقتی موهایمان را رنگ می کنیم مواد شیمیایی ای که برای رنگ دهی، کوتیکول مو را باز می کنند و وارد مو می شوند PH قلیایی دارند، بنابراین باعث بالا رفتن PH موها می شوند. این قلیایی شدن به بافت مو آسیب می زند و موها را خشک و وز می کند، برای جلوگیری از این آسیب ها باید از محصولاتی استفاده کنیم که بتواند PH مو را به حالت طبیعی خود برگرداند تا موهایمان آسیب نبیند.

برند لیزاپ یک محصول فوق العاده برای حل این مشکل تولید کرده است.

کرم متعادل کننده PH مو لیزاپ، حاوی هیدرات های قوی ای می باشد که PH مو و پوست سر را که در اثر رنگ یا دکلره کردن بالا رفته، به حالت طبیعی و اولیه خود بر می گرداند. این محصول علاوه بر تنظیم PH، از کوتیکول مو محافظت می کند و باعث تثبیت شدن تناژ رنگ مو هم می شود. همچنین این کرم مو بعد از استفاده موهایتان کاملا نرم و لطیف کرده و درخشندگی فوق العاده ای به آن ها می بخشد.

کرم متعادل کننده PH مو لیزاپ برای چه افرادی مناسب است؟

این کرم مو برای افرادی مناسب است که موهای خود را رنگ یا دکلره کردند و به خاطر این رنگ کردن PH موهایشان افزایش پیدا کرده است.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱