برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

اسپری نگهدارنده قوی مو لیزاپ مدل High Teck حجم 500 میل

Lisap High Teck Strong Hold Hair Spray 500ml
0 رنگ
اسپری نگهدارنده قوی مو لیزاپ مدل High Teck حجم 500 میل
ناموجود

اسپری نگهدارنده قوی مو لیزاپ مدل High Teck حجم 500 میل

Lisap High Teck Strong Hold Hair Spray 500ml
کشور‌ها:
  • حاوی ویتامین B5
  • فاقد گاز
  • حالت دهنده قوی مو
  • درخشان کننده مو
  • پایه گیاهی
  • ماندگاری بالا 

0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

داشتن مو زیبا آرزوی همه هست. بسیاری از افراد از کم پشت بودن مو سر رنج می برد راه های بسیاری برای درمان کم پشتی مو وجود دارد که می توانند عواقبی برای فرد داشته باشند. در این میان استفاده از اسپری های حجم دهنده مو می تواند راه حلی بی خطر باشد. 

اسپری حالت دهنده مو به دو دلیل تثبیت‌ کنندگی و یا حالت‌ دهی به مو مصرف می‌شود. اگر می‌خواهید حالت موها را تثبیت کنید، پس از قطعی شدن وضعیت موها از فاصله کمی تافت را به مو اسپری کنید. از این اسپری‌ها همچنین می توان برای دادن حالت‌ به مو استفاده کرد. همچنین اسپری‌ها برای موهای خیلی لخت که با هیچ محصول دیگری حالت‌ نمی‌گیرند کاربرد دارند.   

اسپری نگهدارنده قوی مو لیزاپ مدل High Teck، دارای تکنولوژی برتر و تخصصی مو و نسل جدید پلیمرها ست که کار را آسان کرده و با تولید اسپری مو بدون گاز تحریک کننده و نگه دارنده مو به موها حجم و درخشش طبیعی می دهد و ضد رطوبت بوده و به واسطه داشتن پرو ویتامین B5 از لایه خارجی مو محافظت کرده و کاملا گیاهی می باشد. همچنین تقویت کننده، خوشبو و نگه دارنده طبیعی و دوام طولانی مو است.
 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱