برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

نرم کننده مو شون حاوی عصاره های میوه ای حجم 400 میل

Schon Restore And Shine Conditioner With Fruity Mix 400ml
0 رنگ
نرم کننده مو شون حاوی عصاره های میوه ای حجم 400 میل
ناموجود

نرم کننده مو شون حاوی عصاره های میوه ای حجم 400 میل

Schon Restore And Shine Conditioner With Fruity Mix 400ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مناسب موهای نرمال و خشک
  • ترمیم کننده موها
  • درخشان کننده
  • نرم و لطیف کننده موها
  • حاوی ترکیبی از عصاره میوه های مختلف
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

چرا باید از نرم کننده مو استفاده کنیم؟

وقتی بیرونی ترین لایه مو که به آن کوتیکول مو گفته می شود به هر دلیلی آسیب ببیند بافت موها از هم باز می شوند، در این حالت مو شفافیت خود را از دست داده و گره می خورد بنابراین شانه کردن آن هم مشکل خواهد شد. برای جلوگیری از این آسیب ها یا بیشتر شدن آن ها حتما باید بعد از شامپو از نرم کننده استفاده کنیم. خیلی از خانم ها وقتی استفاده از نرم کننده را شروع می کنند که موهایشان به شدت آسیب دیده یا گره خورده است، درست است که نرم کننده تا حد زیادی این مشکلات را برطرف می کند، ولی بهتر است قبل از اینکه این مشکلات ایجاد شوند از نرم کننده استفاده کنیم تا موهای سالم و درخشان تری داشته باشیم.

نرم کننده مو شون حاوی عصاره های میوه ای، دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد و سرشار از عصاره گیاهان و میوه های مختلف می باشد که این ترکیبات بافت موهایی که خشک شدند یا آسیب دیدند را کاملا بازسازی می کنند و درخشندگی فوق العاده ای به موها می بخشند. پس از استفاده از این محصول موهایی به نرمی و لطافت ابریشم خواهید داشت و از شانه کردن آن ها لذت خواهید برد.

نرم کننده مو شون حاوی عصاره های میوه ای برای چه افرادی مناسب است؟

این نرم کننده برای خانم هایی که موهای نرمال یا خشکی دارند و یک نرم کننده خوب برای رفع آسیب دیدگی و کدری موهایشان می خواهند بسیار مناسب است.

روش صحیح شستن موها

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱