برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

روغن آرگان بازسازی و براق کننده مو فرامسی حجم 125 میل

Framesi Morphosis Sublimis Shine Light Hair Argan Oil 125ml
0 رنگ
روغن آرگان بازسازی و براق کننده مو فرامسی حجم 125 میل
ناموجود

روغن آرگان بازسازی و براق کننده مو فرامسی حجم 125 میل

Framesi Morphosis Sublimis Shine Light Hair Argan Oil 125ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مناسب برای انواع مو حتی موهای نازک
  • دارای فرمولاسیون بسیار سبک
  • درخشان کننده موها
  • بازسازی کننده بافت موهای آسیب دیده
  • بدون ایجاد احساس چربی و سنگینی روی موها
  • حجم دهنده موهای ظریف و شکننده
  • محافظت از مو در برابر اشعه UV
  • آبرسان قوی مو
  • به صورت اسپری
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

چرا روغن آرگان برای مو مفید است؟

روغن آرگان به عنوان یک روغن درمان برای موها استفاده می شود. این روغن برای تقویت ریشه مو و رشد سریع مو بسیار موثر است و بیشتر به عنوان یک نرم کننده مورد استفاده قرار می گیرد. ویتامین E برای موها بسیار مفید است، در روغن آرگان مقدار زیادی ویتامین E وجود دارد. ویتامین E باعث افزایش رشد مو می شود و یک آنتی اکسیدان برای تقویت و رشد مجدد موها می باشد. این روغن با تغذیه کردن ریشه مو باعث سفت شدن آن خواهد شد و از ریزش مو جلوگیری می کند، همچنین با تقویت پیاز مو باعث تقویت و رشد موهای ریز شده که این باعث پر پشت شدن موها می شود. همچنین این روغن به عنوان یک مرطوب کننده برای پوست سر، برای مبارزه با شوره و خشکی پوست سر عمل می کند. حتی می توانید آسیب هایی که روی موهایتان از طریق درمان های شیمیایی، رنگ، دکره و… به وجود آمدند و باعث بی جان شدن موهایتان شده اند را با استفاده از روغن آرگان ترمیم و بازسازی کنید.

اگر می خواهید موهای سالم و درخشانی داشته باشید استفاده از روغن آرگان را هیچ وقت فراموش نکنید.

روغن آرگان بازسازی و براق کننده مو فرامسی، بافت فوق العاده سبکی دارد و برای انواع مو حتی موهای ظریف و نازک هم بسیار مناسب است.

 همیشه وقتی اسم روغن را می شنویم احساس چربی زیادی در ذهنمان به وجود می آید ولی این روغن فرمولاسیون بسیار سبکی دارد و بعد از استفاده باعث ایجاد احساس چربی و سنگینی روی موها نمی شود. این روغن روی بافت موها می نشیند و قسمت های آسیب دیده را کاملا ترمیم و بازسازی می کند. همچنین این محصول دارای فیلترهای حفاظتی هم می باشد که از موها در برابر آسیب های محیطی از جمله اشعه ی مضر UV به خوبی محافظت می کند. مو همواره به آبرسانی و تغذیه نیاز دارد. برای مراقبت بهتر، تغذیه عمیق مو و نتیجه چشم گیرتر، بهترین انتخاب روغن آرگان است. روغن سنتی و کم یاب مراکشی که امروزه در درمان و مراقبت ساقه مو بسیار موثر است، بعد از استفاده باعث لختی موها می شود و به موها شکننده و ظریف حجم می دهد.

روغن آرگان بازسازی و براق کننده مو فرامسی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر موهای خشک و آسیب دیده ای دارید روغن آرگان فارمسی بهترین انتخاب برای شما می باشد. علاوه بر اینکه این روغن یک نرم کننده فوق العاده برای موهاست، می توانید از آن داخل رنگ مو هم استفاده کنید. بعد از اینکه رنگ و اکسیدان را با هم مخلوط کردید چند قطره از این روغن را داخل محتویات رنگ خود بریزید، این کار باعث می شود روغن مثل یک لایه محافظ روی بافت موهایتان قرار بگیرد و جلوی آسیب های ناشی از مواد شیمیایی رنگ را می گیرد و موها را درخشان تر می کند.

چطور با روغن تراپی پوست و مو سالم داشته باشیم

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱