برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

ماسک تغذیه کننده و درخشان کننده مو فرامسی حجم 200 میل

Framesi Morphosis Nourishing And Shining Hair Mask 200ml
0 رنگ
ماسک تغذیه کننده و درخشان کننده مو فرامسی حجم 200 میل
ناموجود

ماسک تغذیه کننده و درخشان کننده مو فرامسی حجم 200 میل

Framesi Morphosis Nourishing And Shining Hair Mask 200ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مناسب برای موهای مجعد، زبر، خشک و آسیب دیده
  • تغذیه کننده عمیق مو
  • حاوی روغن آرگان
  • با فرمولاسیون ملایم
  • آبرسانی کننده مو
  • نرم و لطیف کننده موها
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

اکثر ما وقتی شروع به استفاده از ماسک مو می کنیم که موهایمان شدیدا آسیب دیده یا خشک شده باشد و در این زمان است که کمبود ماسک مو را در برنامه مراقبت از موهایمان احساس می کنیم چرا باید صبر کنیم تا مو آسیب ببیند و بعد شروع به مراقبت از آن کنیم؟
به جرات می توان گفت که برای نرم شدن و درخشان شدن بهتر موها هیچ محصولی به اندازه محصولاتی که روغن آرگان دارند تاثیر گذار نیستند. این روغن غنی از ویتامین های A ،C و E و همچنین آنتی اکسیدان ها، لینولئیک اسید و اسیدهای چرب امگا ۶ است که این ترکیبات علاوه بر اینکه ظاهر موها را نرم و درخشان می کنند تاثیر عمقی روی بافت موها هم دارند و آسیب ها و خشکی هایی که در اثر رنگ، دکلره و یا عوامل محیطی ایجاد شده اند را به صورت عمیق ترمیم و بازسازی می کنند. با وجود این همه خاصیت و فایده ای که روغن آرگان دارد بهتر است از محصولات آرگان دار استفاده کنیم.

ماسک تغذیه کننده و درخشان کننده مو فرامسی، یک آبرسان، تغذیه کننده و تقویت کننده عالی برای موهاست که مو را به خوبی در برابر آسیب های محیطی محافظت کرده و آن ها را کاملا تقویت می کند. این ماسک دارای ترکیبات خاصی مانند روغن آرگان، روغن بائوباب، انواع ویتامین ها و همچنین عصاره میوه های ارگانیک است که به بمب ویتامین معروف می باشد و پس از استفاده نرمی و لطافت بی نظیری به موها می بخشد و موها را درخشان و شاداب تر می کند.

ماسک تغذیه کننده و درخشان کننده مو فرامسی برای چه افرادی مناسب است؟

اگر موهایتان به هر دلیلی مثل رنگ کردن، عوامل محیطی و یا هر چیز دیگری خشک، زبر و آسیب دیده شده یا به طور طبیعی جنس موهای خشکی دارید بعد از شامپو زدن باید حتما از یک ماسک مو مناسب برای رفع خشکی موهایتان استفاده کنید. ماسک تغذیه کننده و درخشان کننده مو فرامسی می تواند بهترین انتخاب برای موهای شما می باشد.

روش صحیح شستن موها

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱