برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

پک اپیلاسیون وکس اِوِی مدل Ready To Wax

Waxaway Ready To Wax Waxing Pack
0 رنگ
پک اپیلاسیون وکس اِوِی مدل Ready To Wax
ناموجود

پک اپیلاسیون وکس اِوِی مدل Ready To Wax

Waxaway Ready To Wax Waxing Pack
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

پد آماده اپیلاسیون بدن برای موهای زبر و مقاوم وکس اِوِی 20 عددی

موهای بدن به اصلاح نیاز دارند، اما نکته‌ی مهم‌ این است که از چه روش و با چه ابزاری باید این کار را انجام داد. پد آماده اپیلاسیون بدن وکس اِوِی، امکان از بین بردن مقاوم‌ ترین موها را در کم‌ ترین زمان برای شما فراهم می‌کند، قابل استفاده برای تمام بدن می باشد، به‌ راحتی و بدون رفتن به آرایشگاه توسط خود فرد انجام می‌ شود و به‌ سرعت و با درد کمتری نسبت به سایر روش‌ها، موها را بر می‌ دارد. عملکرد این پدها مانند مومک و وکس است؛ اما به گرم‌ کردن یا تهیه‌ی جداگانه‌ی پد مخصوص نیاز ندارد. وکس‌ ها داغ هستند و ممکن است باعث آسیب‌های جبران‌ ناپذیری به پوست شوند، اما این پدها با گرفتن بین دو کف دست گرم می‌شود و می‌توان آن را روی پوست چسباند و با یک حرکت از شر موهای اضافی خلاص شد. سپس می توانید پوست خود را با ساشه ای که داخل محصول هست به آرامی تمیز کنید. هر کدام از این پدها تا 3 بار قابل استفاده هستند و پس از استفاده از این محصول تا 4 هفته اثری از موهای زائد نخواهید دید. از بکار بردن پد موبر روی پوستی که دارای جوش، زخم و بریدگی است خودداری کنید. کمی التهاب و قرمز شدن پوست پس از استفاده از پد موبر امری طبیعی است. پس از جدا کردن موها، محل مورد نظر را نخارانید زیرا ممکن است باعث تحریک پوست شود. این پدهای موبر در مقایسه با کرم‌ها، اسپری‌ها، خودتراش‌ها و مومک‌های قدیمی طرفداران بیشتری دارند و به دلیل از ریشه‌ کندن موها، به‌ مرور تعداد آن‌ها را کاهش می‌دهند. 

روغن بعد از اپیلاسیون وکس اِوِی حجم 125 میل

روغن بعد از اپیلاسیون وکس اِوِی، امولسیونی طبیعی و غیرچرب است که باقی‌مانده وکس و آلودگی ها از روی پوست پاک می کند. این محصول التیام‌ بخش است و التهاب و قرمزی پوست را کاهش می دهد. این لوسیون غیر روغنی دارای خواص آنتی‌باکتریال و روغن طبیعی درخت چای بوده که با نفوذ به پوست، مانع از شکل‌گیری موهای زیرپوستی و باکتری‌های ایجاد کننده جوش می‌شود. 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱