برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

لنز رنگی جئولیکا - سبز

Geolica Euro Color Lens Green
0 رنگ
لنز رنگی جئولیکا - سبز لنز رنگی جئولیکا - سبز
لنز رنگی جئولیکا - سبز لنز رنگی جئولیکا - سبز
ناموجود

لنز رنگی جئولیکا - سبز

Geolica Euro Color Lens Green
  • دارای رنگ قهوه ای با دور مشکی
  • قطر لنز 14.2 میلی متر 
  • ساخته شده از پلی ماکون
  • قابل استفاده تا 1 سال بعد از باز شدن
  • حاوی 42 درصد آب
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

آیا شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که خیلی دوست دارید برای عوض شدن رنگ چشم تان از لنزهای رنگی استفاده کنید؟

امروزه در بازار لنزهای رنگی آرایشی با رنگ های خیلی متنوع و هیجان انگیزی وجود دارند که بعضی از این لنزها طبی نیستند و فقط برای عوض شدن رنگ چشم طراحی شدند در واقع جنبه ی زیبایی دارند، این لنزها همیشه طرفداران خاص خودشان را داشته و دارند و خیلی وسوسه کننده هستند.

لنزهای آرایشی رنگی بر حسب طول عمرشان به چند دسته تقسیم می شوند:

یک سری از این لنزها روزانه و یک بار مصرف هستند، یعنی از زمان باز شدن درِ لنز فقط تا 24 ساعت قابل استفاده می باشند و حتما بعد از 24 ساعت باید آن ها را دور انداخت.

یک سری از این لنزها فصلی هستند یعنی بعد از باز کردن درِ لنز مدت زمانی که نهایتا می توانید از آن ها استفاده کنید 90 روز است و بعد از این مدت باید حتما آن ها را دور انداخت.

یک سری دیگر از لنزهای رنگی سالانه هستند و بعد از باز کردن درِ لنز نهایتا تا یک سال می توانید از آن ها استفاده کنید و بعد از یک سال باید آن ها را دور بیاندازید. البته هر چه مدت زمان استفاده از لنزها بیشتر می شود مراقبت از آن ها هم سخت تر می شود مخصوصا خانم هایی که چشم های حساسی دارند باید موقع استفاده و نگه داری از لنزشان خیلی دقت کنند تا آلوده نشود و چشمشان عفونت نکند.

یک نکته را فراموش نکنید تاریخ انقضایی که روی محصول نوشته می شود با مدت زمانی که بعد از باز کردن درِ لنز می توانید از آن ها استفاده کنید خیلی فرق دارد. تاریخ انقضا نشان دهنده ی مدت زمانی است که قبل از باز کردن درِ لنز می توانید آن را نگه دارید ولی از زمانی که درِ لنز را باز کردید فقط به آن مدتی که تاکید شده می توانید ازش استفاده کنید. مثلا اگر یک لنز فصلی خریدید نهایت 3 ماه می توانید از آن استفاده کنید حتی اگر از تاریخ انقضای آن 2 سال باقی مانده باشد.

برند جئولیکا لنزهای رنگی سالانه با کلی رنگ های خوشگل و متنوع تولید کرده است. این لنزها از پلی ماکون ساخته شده اند. پلی ماکون یک ماده مورد تائید FDA آمریکاست که باعث نرم و راحت بودن لنز در چشم موقع استفاده می شود. قطر این لنزها 14.2 میلی متر است و دور آن ها بعد از قسمت رنگی، کمی رنگ مشکی هم طراحی شده که باعث می شود این رنگ با رنگ دور چشم هماهنگ شده و لنز طبیعی تر به نظر برسد. روی این لنزها یک گزینه ای به اسم Water Content نوشته شده که مهم ترین ویژگی یک لنز است و باید حتما موقه خرید به آن توجه کنید. این گزینه درصد آبرسانی لنز را نشان می دهد که هر چه قدر درصد آبرسانی لنز بیشتر باشد، چشم در مدت زمانی که از لنز استفاده می کنید احساس راحتی بیشتری خواهد داشت. میزان آبرسانی این لنزها 42 درصد است که چشم را به خوبی آبرسانی کرده و باعث می شود چشم احساس احساس خشکی و ناراحتی نداشته باشد. از آنجایی که این لنزها سالانه هستند تا یک سال بعد از اینکه درِ آن را باز کردید قابل استفاده هستند و بعد از یک سال حتما لنز خود را عوض کنید.

لنزهای رنگی جئولیکا برای چه افرادی مناسب هستند؟

این لنز برای افرادی مناسب است که دوست دارند برای مدت زمان کوتاهی رنگ چشمشان تغییر کند. البته این لنزها برای چشم هایی مناسب است که شماره ندارند و چشم هایی که شماره ی چشم دارند باید حتما از لنزهای طبی رنگی استفاده کنند. 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱