برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top
درباره محصول: 

این رژ لب جزء خوشمزه ترین رژ لب هایی است می توانید داشته باشید چون داخل بافت آن از نکتار عسل استفاده شده و از این که مقداری از آن به داخل دهانتان برود به هیچ وجه حس بدی نمی کنید. این رژ لب یک بافت کرمی فوق العاده سبک دارد و حس نرمی فوق العاده ای به لب هایتان می دهد چون همانطور که می دانید عسل خاصیت نرم کنندگی دارد.

 رژ لب Color Sensational میبلین فرمولاسیونی غنی شده از رنگدانه دارد و درعین پررنگ بودن لب ها را مرطوب نیز می کند. طرفدار هر رنگی که باشید بین شید های این رژ لب می توانید رنگ مورد علاقه تان را پیدا کنید چون این رژ لب دارای طیف متنوعی از رنگ هاست. 

اگر طرفدار رژ لب هایی با نتیجه نهایی طبیعی یعنی نه خیلی مات و نه خیلی براق هستید این رژ لب برای شما انتخاب خوبی است.

بیشتر کاربران وبسایت آرایشی میکاپ الی که این رژ لب را خریده اند در قسمت نظر سنجی این وبسایت ادعا کرده اند که آن را خیلی دوست داشته اند و باز هم این رژ لب را خواهند خرید. آن ها گفته اند اگر انتظار دارید رژ لبی که می خرید را فقط یکبار صبح بزنید و تا آخر شب اصلا از روی لب هایتان تکان نخورد این رژ لب برایتان مناسب نیست.

5 راه برای جلوگیری از پخش شدن رژ لب

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
تو عکس که آلوییش روشنه
ارزش خرید
1 2 3 4 5
کیفیت
1 2 3 4 5
الويي تيره ٣٣٨ يعني حالت بنفش ميشه ؟؟؟؟
ارزش خرید
1 2 3 4 5
کیفیت
1 2 3 4 5
شماره ٣٣٨
ارزش خرید
1 2 3 4 5
کیفیت
1 2 3 4 5
تست رنگ ميخوام 😔 كسي نداره ؟ رنگ الويي
ارزش خرید
1 2 3 4 5
کیفیت
1 2 3 4 5
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱