برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

ماشین اصلاح صورت ولرا مدل 648.01 Absolut

Valera Absolut 648.01 Trimmer
0 رنگ
ماشین اصلاح صورت ولرا مدل 648.01 Absolut ماشین اصلاح صورت ولرا مدل 648.01 Absolut
ماشین اصلاح صورت ولرا مدل 648.01 Absolut ماشین اصلاح صورت ولرا مدل 648.01 Absolut
ناموجود

ماشین اصلاح صورت ولرا مدل 648.01 Absolut

Valera Absolut 648.01 Trimmer
کشور‌ها:
  • دارای تیغه های استیل ژاپنی با پایه الماس
  • ایجاد برش های بسیار دقیق و تمیز
  • قابلیت شارژ بدون سیم و با سیم
  • سایز تیغ: 30 میلی متر
  • اندازه اصلاح از 0.5 تا 9 میلی متر
  • دارای شانه هایی با اندازه 6 و 9.3 میلی متری
  • وزن دستگاه: 135 گرم
  • دارای موتوری قدرتمند و حرفه ای
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

اصلاح و مرتب کردن موهای صورت یک کار همیشگی برای آقایان است که هر روز یکم از وقتشان را صرف این کار می کنند تا آراسته باشند. در زمان های خیلی گذشته آقایان برای اصلاح موهایشان از تیغ استفاده می کردند که حتی هنوز هم تیغ اصلاح یکی از پرطرفدارترین وسیله‌ اصلاح صورت است ولی قطعا بهترین وسیله نیست. تیغ اصلاح هر چقدر هم که با کیفیت باشد باز هم به پوست آسیب می رساند. امروزه ماشین های اصلاح مختلفی برای حل این مشکل تولید شده اند که هم خطر کمتری دارند و هم احتمال آسیب زدن به پوست در آن ها خیلی کمتر می باشد.

ماشین‌ های اصلاح به دو دسته‌ تریمر و ریش‌ تراش تقسیم‌ می‌ شوند.

تریمرها قابلیت اصلاح از ته را ندارند ولی ریش‌ تراش‌ ها که به آن‌ها شیور هم می‌ گویند برای اصلاح از ته طراحی شده‌ اند.

اگر دنبال یک تریمر خوب و با کیفیت برای اصلاح موهای خود هستید، ماشین اصلاح ولرا مدل 648.01 Absolut می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. تیغه این دستگاه از جنس استیل ژاپنی با پایه الماس است و عرض آن 30 میلی متر می باشد که می تواند موها را در اندازه 0.5 تا 9 میلی متری به صورت دقیق و تمیز کوتاه کند. ویژگی خیلی خوب این دستگاه این است که به هر دو صورت برقی (با سیم) و شارژی (بدون سیم) قابل استفاده می باشد.
ماشین اصلاح ولرا دارای یک باتری داخلی از نوع نیکل-فلز هیدرید است و یک پایه برای شارژ کردن دستگاه دارد. برای شارژ اولیه دستگاه 24 ساعت و در دفعات بعد حدود 8 ساعت زمان لازم است و می توان با شارژ کامل، به مدت یک ساعت به صورت بدون سیم از دستگاه استفاده کرد. پس از استفاده و تمام شدن اصلاح می توانید تیغه دستگاه را با برس تمیز کاری که داخلش قرار دارد به راحتی تمیز کنید و هر چند وقت یک بار تیغه ماشین را با استفاده از روغن مخصوص آن روغن کاری کنید تا کارایی و عملکرد بهتری داشته باشد. کارکرد دستگاه با ولتاژ جهانی 100 تا 240 ولت امکان استفاده از وسیله را در هر نقطه از دنیا فراهم کرده است. درضمن به کمک شانه های اصلاح قابل تنظیم با اندازه های 6 و 9.3 میلی متری می توانید موهای خود را به میزان دلخواه کوتاه و پیرایش کنید.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱