برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل حجم 250 میل

Stem Cell Fortifying And Anti Hair Loss Shampoo 250ml
0 رنگ
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل حجم 250 میل شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل حجم 250 میل
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل حجم 250 میل شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل حجم 250 میل
ناموجود

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل حجم 250 میل

Stem Cell Fortifying And Anti Hair Loss Shampoo 250ml
کشور‌ها:
 • پیشگیری از ریزش غیر ارثی و غیر طبیعی موها
 • کند کننده روند ریزش های ارثی
 • افزایش دهنده استحکام موها
 • رفع التهاب و خارش پوست سر
 • مهار کننده عامل DHT و کنترل ریزش مو
 • افزایش حالت‌ پذیری و درخشندگی موها
 • مناسب برای پوست سر حساس
 • حاوی عصاره آلوئه ورا، شی‌ باتر و پرو ویتامین B5
 • تولید شده از مواد گیاهی و طبیعی
 • مناسب برای بعد از کراتینه، دکلره و رنگ مو
 • فاقد سولفات و پارابن
0 رنگ
ناموجود

چگونه می توانیم جلوی ریزش موهایمان را بگیریم؟

ریزش مو روزانه و محدود بسیار طبیعی است و همه ما در طول روز یک تعداد از تارهای مو خود را از دست می دهیم که این جزئی از چرخه طبیعی بدن می باشد و مشکلی ایجاد نمی کند. ولی اگر میزان ریزش مو از حالت طبیعی خود بیشتر شود دیگر طبیعی نیست و باید حتما درمان شود. چون اگر ادامه پیدا کند به مرور زمان باعث کم پشتی و نازک شدن موها خواهد شد و در این حالت روند بهبود آن هم طولانی تر می شود.

 شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل، برای موهایی که ریزش دارند، به ویژه موهایی که هر روز بیشتر از دیروز می‌ ریزند بسیار مناسب می باشد. این شامپو علاوه بر حذف سولفات و 9 عامل تخریب‌ کننده و سرطان زا دیگر، روش بسیار جالبی را برای بالا بردن مقاومت و به عقب انداختن چرخش ریزش موها در پیش گرفته و با مکانیسم بسیار هوشمندش روند ریزش های غیر ارثی را کاملا متوقف می‌ کند و در ریزش های ارثی هم می‌ تواند تا حد زیادی نقش کند کننده داشته باشد. در واقع این شامپو با مهار فعالیـت آنزیم 5 آلفا ردوکتاز از تولید دی هیدروتستوسترون (DHT) جلوگیری کرده و با طولانی کردن فاز آناژن چرخه رشد مو ،‌ریزش مو را کنترل می کند. علاوه بر این موجب ضخامت بیشتر و استحکام موهای کرکی هم می شود و حتی برای درمان ریزش مو فصلی هم می توان از آن استفاده کرد. استفاده از این شامپو التهاب و خارش پوست سر را کنترل می کند. از طرف ترکیبات گیاهی مفید از جمله عصاره آلوئه ورا، روغن زیتون، عصاره بابونه، پروتئین هیدرولیز شده سبزیجات، شی‌ باتر و پرو ویتامین B5 موجود در این شامپو باعث متوقف شدن ریزش های غیر طبیعی، تحریک سنتز کلا‍ژن و از بین رفتن عوامل مخرب مولکول های پروتئین می شوند و به موها درخشندگی و شانه پذیری فوق العاده می دهند. ناگفته نماند تمام شامپوهای استم سل را می توان بعد از کراتینه کردن، دکلره و رنگ مو با خیال راحت استفاده کرد، چون فاقد پارابن و سولفات هستند و هیچ گونه حساسیت و آسیبی برای موها ایجاد نمی کنند.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل برای چه کسانی مناسب می باشد؟

اگر موهایتان ریزش دارد و احساس می کنید که خیلی ضعیف و نازک شده اند باید حتما از یک محصول ضد ریزش برای برطرف کردن مشکلتان استفاده کنید، چون ریزش مو خیلی سریع پیشرفت می کند و حجم موها به سرعت کم می شود. شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو استم سل برای کسانی که ریزش مو دارند یک انتخاب بسیار مناسب می باشد که جلوی ریزش را می گیرد و باعث افزایش ضخامت تارهای مو هم می شود.

روش صحیح شستن موها

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱