برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

بالم لب مغذی و مرطوب کننده بایورگا مدل Apaisac حجم 15 میل

Biorga Apaisac Nourishing Lip Balm 15ml
0 رنگ
بالم لب مغذی و مرطوب کننده بایورگا مدل Apaisac حجم 15 میل
ناموجود

بالم لب مغذی و مرطوب کننده بایورگا مدل Apaisac حجم 15 میل

Biorga Apaisac Nourishing Lip Balm 15ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • تغذیه کننده پوست لب
  • ترمیم کننده و نرم کننده
  • آبرسانی کننده 24 ساعته لب
  • برطرف کننده خشکی و ترک لب
  • فاقد عطر و پارابن
0 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

پوست لب بسیار ظریف و حساس است و نیاز به مراقبت دارد. خشکی، ترک و پوسته پوسته شدن از جمله آسیب هایی است که علاوه بر ظاهر نامطلوبی که به لب ها می دهد باعث ایجاد التهاب و سوزش هم خواهد شد. بنابراین برای برطرف کردن این مشکل و جلوگیری از خشک شدن دوباره لب ها بهترین راه استفاده از یک بالم لب غنی است.

بالم لب مغذی و مرطوب کننده بایورگا مدل Apaisac، حاوی ترکیبات تغذیه کننده و مرطوب کننده است که ترک و خشکی ایجاد شده روی پوست لب را کاملا تغذیه و ترمیم می کند و به مدت 24 ساعت آن را نرم و مرطوب نگه می دارد. بالم لب بایورگا قدرت جذب بالایی دارد و باعث چسبندگی و براق شدن لب ها نمی شود، بنابراین آقایان هم می توانند از این محصول استفاده کنند. سر این محصول به شکل رژلب است که استفاده از آن را خیلی راحت کرده است و نیازی به دخالت دست برای زدن بالم بر روی لب نیست. همچنین این بالم لب فاقد عطر و پارابن می باشد در نتیجه هیچ گونه حساسیت و التهابی برای پوست لب ایجاد نمی کند.

بالم لب مغذی و مرطوب کننده بایورگا مدل Apaisac برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این بالم لب برای افرادی مناسب است که پوست لبشان خشک شده یا ترک خورده و یک بالم لب مناسب برای رفع خشکی و ترک خوردگی لبشان می خواهند.

بالم لب چیست؟

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در این قسمت شما می‌توانید سوالات خود در مورد این محصول را از کارشناسان زیبایی ما بپرسید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد این محصول، برای کمک به انتخاب دیگران بنویسید.
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱