برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

کرم پودر 24 ساعته بی یو مدل Perfect Finish حجم 20 میل شماره 4 - عاجی

Beyu Perfect Finish 24h Foundation 20ml No.4 Bright Ivory
1 رنگ
کرم پودر 24 ساعته بی یو مدل Perfect Finish حجم 20 میل شماره 4 - عاجی
ناموجود

کرم پودر 24 ساعته بی یو مدل Perfect Finish حجم 20 میل شماره 4 - عاجی

Beyu Perfect Finish 24h Foundation 20ml No.4 Bright Ivory
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مات کننده
  • سبک
  • بافت مایع
  • 24 ساعت ماندگاری
  • مناسب برای انواع پوست
  • رنگدانه های ساطع کننده نور
  • فاقد پارابن
  • فاقد رایحه
1 رنگ
ناموجود
درباره محصول: 

اگر بخواهم یک لیست از کرم پودر های مناسب برای مهمانی تهیه کنم، این کرم پودر قطعا جزو آن لیست خواهد بود.

بافت سبک این کرم پودر به خوبی به پوست می چسبد بنابراین خبری از ماسیدگی و برق افتادن نیست. به لطف رنگدانه های ساطع کننده نور، پوست حالت مصنوعی پیدا نمی کند و جلوه صورت مات و مخملی می شود.

بافت این کرم پودر که به صورت مایع است به خوبی روی پوست پخش می شود فقط کافی است که با یک اسفنج مرطوب آن را به آرامی روی صورت پخش کنید. خواهید دید که یک لایه ظریف با پوشانندگی مناسب روی صورتتان شکل می گیرد.

فرمولاسیون این کرم پودر برای انواع پوست مناسب است و روی پوست صورت خشک به هیچ عنوان پوسته ایجاد نمی کند، اما فراموش نکنید که اگر پوست شما خیلی خشک است، مثل همیشه از مرطوب کننده خود استفاده کنید.

بافت این کرم پودر بسیار شبیه به کرم پودر استی لادر مدل Double Wear می باشد، بنابراین می توان گفت برای میز آرایش منزل شما حکم یک کرم پودر حرفه ای خانگی دارد.

کرم پودر 24 ساعته بی یو مدل Perfect Finish دارای قابلیت مات کنندگی، پوشش فوق العاده سبک است. بافت مایع و کاربرد آسان این کرم پودر باعث 24 ساعت ماندگاری روی پوست میشود.
این محصول برای پوست های معمولی تا پوست های چرب و نیز پوست های حساس مناسب است. رنگدانه های ساطع کننده نور باعث شادابی بیشتر پوست میشود.

با توجه به نظر استفاده کنندگان سایت نیکا بیشتر خانم ها از این کرم پودر بسیار راضی هستند و تنها ایرادی که از این کرم پودر گرفته اند پمپی نبودن آن است. البته این کرم پودر دارای یک اپلیکاتور می باشد که به راحتی می توان آن را روی صورت قرار داد.

روش های انتخاب رنگ کرم پودر مناسب با پوست شما

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱