برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

کرم پودر بورژوآ مدل Healthy Mix حجم 30 میل شماره 58 - برنز تیره

Bourjois Healthy Mix Foundation 30ml No.58 Dark Bronze
کرم پودر بورژوآ مدل Healthy Mix حجم 30 میل شماره 58 - برنز تیره
ناموجود

کرم پودر بورژوآ مدل Healthy Mix حجم 30 میل شماره 58 - برنز تیره

Bourjois Healthy Mix Foundation 30ml No.58 Dark Bronze
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • حاوی ویتامین
  • شفاف کننده پوست 
  • رفع نشانه های خستگی چهره
  • آبرسان لایه فوقانی اپیدرم
  • حفظ رطوبت پوست تا 24 ساعت
  • بر طرف کننده قرمزی و تیرگی پوست در طول روز
  • بافت سبک و غیر کمدون زا
ناموجود

خلاقیت در ساخت کرم پودر ها هم لازم است. کمپانی بورژوآ با ترکیب ویتامین ها با کرم پودر باعث شد تا بین طرفداران این برند سر و صداهای زیادی شود. از آنجایی که ویتامین ها بسیار برای سلامتی مهم هستند انتظار می رود که ترکیب آنها با این کرم پودر باعث بالا رفتن کیفیت پوست و آرایش شود. ویتامین های نظیر C ،E ,B5 همگی برای پوست بسیار مفید هستند چرا که اثر خستگی از روی پوست را برطرف کرده و به مرور شفافیت پوست را افزایش می دهند.

کرم پودر بورژوآ مدل Healthy Mix، حاوی ترکیبی منحصر به فرد از ویتامین ها جهت افزایش شفافیت پوست و رفع فوری نشانه های خستگی از چهره می باشد. این محصول با قابلیت آبرسانی به لایه فوقانی اپیدرم، رطوبت پوست را تا 24 ساعت حفظ می کند. این محصول قرمزی و تیرگی های پوست به صورت به طور قابل ملاحظه ای در تمام طول روز بر طرف می کند. بافت این محصول سبک بوده، به خوبی روی پوست می نشیند و با آن هماهنگ می شود. این محصول حاوی ترکیبی از رایحه های میوه می باشد که حس خوشایند استفاده از این کرم پودر را دو چندان می کند. فرمولاسیون ویژه و غیر کمدون زای این کرم پودر موجب ایجاد احساس راحتی در ناحیه پوست شده و انعطاف پذیری آن را از بین نمی برد.

همیشه برای محصولات مختلف نظر های مثبت و منفی وجود دارد، اصلا به همین خاطر است که کمپانی های مختلف هر روز سعی در ارائه دادن محصولات متنوع دارند. وقتی که نگاهی به نقد و بررسی های سایت میک آپ الی می انداختم متوجه نکته مهمی در رابطه با این محصول شدم که آن هم میزان تغییرات این کرم پودر نسبت به نوع پوست های مختلف است. این مسئله شاید گیج کننده باشد اما همین ویژگی باعث شده تا انواع پوست به راحتی بتواند از این محصول استفاده کنند.

روش های انتخاب رنگ کرم پودر مناسب با پوست شما 

بورژوا

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱