برندها روبان بازار مجله روبان
Back to top

ادوپرفیوم زنانه دیور Miss Dior Le Parfum حجم 40 میل

Dior Miss Dior Le Parfum Women EDP 40ml
ادوپرفیوم زنانه دیور Miss Dior Le Parfum حجم 40 میل
ناموجود

ادوپرفیوم زنانه دیور Miss Dior Le Parfum حجم 40 میل

Dior Miss Dior Le Parfum Women EDP 40ml
کشور‌ها:
  • ادوپرفیوم
  • رایحه گرم و شیرین
  • مناسب فصول سرد
ناموجود
درباره محصول: 

دیور عطر میس دیور Le Parfum را در سال 2012 منتشر کرد. عطری که نسبت به نسخه های قبلی از غلظت بیشتری برخوردار است. این عطر به شدت خاص طراحی شده است و اگر قصد خرید جواهر خانواده Miss Dior را دارید به شما پیشنهاد می کنیم در مناسبت های خاص از آن استفاده کنید. چهره تبلیغاتی این عطر ناتالی پورتمن است که به ظرافت شخصیتی این عطر اضافه کرده است.

می خواهید در تمام روز بوی خوب بدهید؟ از این روش ها برای عطر زدن استفاده کنید

عطر خوب به سرعت حال و هوای شمارو عوض می کند و به همین دلیل است که می خواهیم عطر ماندگاری بالایی داشته باشد. به همین منظور می شود کلی پول برای خرید عطر خرج کرد و یا زیر عطر دوش گرفت اما باور کنید همه ی اینها را امتحان کردیم و تغییری در ماندگاری ایجاد نشد. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که شاید ما به اشتباه عطر می زنیم. مشخص شده که نقاطی که باید به آن عطر را اسپری کنیم جاهایی نیستند که فکر می کنید.

 چه جاهایی از بدن مناسب عطر زدن هستند؟

مو

عطر ذاتا با فیبر چفت می شود و فیبر همان چیزی است که موها از آن ساخته شده اند. اما نکته اینجاست که نباید به صورت مستقیم عطر را اسپری کنید به این دلیل که الکل داخل عطر موی شما رو خشک می کند و خشکی با ماندگاری رابطه خوبی ندارد. به جای آن عطر را روی شانه اسپری کنید و موهای خود را شانه کنید.

قسمت داخلی آرنج

مچ دست خوب است اما آرنج بهتر! آرنج محل زدن نبض است و از آن جایی که در خم کردن دستمان این قسمت جمع می شود انتشار عطر به صورت پنهان و ظریف انجام می شود، این را راسیکا بیهاید Rasika Bhide یک عطر باز حرفه ای و تولید کننده عطر می گوید. در منابع فرانسوی مکررا به این اشاره شده است که در نقاط نبض عطر بزنید. در این نقاط رگ ها به سطح پوست نزدیک ترند و گرمای بیشتری تولید می کنند و این باعث میشود که عطر شما به خوبی در هوا منتشر شود.

پشت بالای گوش

برعکس پشت لاله گوش که همه فکر می کنند بهترین مکان برای عطر زدن است شما باید عطر را پشت بالای گوش اسپری کنید. به این دلیل که این قسمت چرب تر از نقاط دیگر گوش است( چربی عطر را نگه می دارد) و به پخش طولانی تر آن کمک می کند و البته که پشت گوش هم نقطه ی نبض است. میک آپ آرتیست معروف Ahijit paul می گوید: رایحه ها خاطره سازند، وقتی کسی را بغل می کند او دقیقا بوی پشت گوش شما به مشامش می رسد و اگر عطر زده باشید باعث ایجاد صمیمیت می شود. 

پشت زانو ها

اصل قبلی در مورد نقطه ی نبض اینجا هم صدق می کند و به خاطر نبض و گرمای پشت زانو عطر شما همیشه در حال پخش است و شما را سرزنده نگه می دارد.

ناف

بله درست خواندید ناف! ناف مانند زندانی برای عطر عمل می کند تا آنجا گیر بیفتد و خودنمایی کند. ناف مقدار زیادی گرما تولید می کند و این بهترین گزینه برای پخش عطر است به طوری که Liv Tyler بر سر این حقه قسم می خورد.

راهنمایی برای حرفه ای ها

  1. اسپری کنید! عطر را نمالید. مالیدن عطر باعث شکستن ساختار مولکولی آن می شود و بوی آن را خراب می کند.
  2. اگر یک عطر برای شما سنگین است درهوا آن را اسپری کنید و در میان آن راه بروید این کار باعث می شود عطر به صورت یکسان روی بدن شما بنشیند و فقط اثر کمی از رایحه پخش شود.
  3. اگر می خواهید بهترین کیفیت را از عطر بگیرید به هیچ وجه عطر را روی لباستان اسپری نکنید و مستقیم روی پوستتان اسپری کنید.
  4. اینکه یک عطر روی یک نفر عالی به نظر می رسد دلیل موجهی برای شما نیست که آن عطر را بخرید. Amit sarda متخصص رایحه ها می گوید نکته مهم در خرید عطر سبک زندگی شماست اگر شما زندگی و کار پر استرسی دارید باید عطری بخرید که نوت ابتدایی آن سنگین و بنابر بوی طبیعی بدنتان باشد. نحوه ای که یک عطر خودش را بیان می کند به شدت بستگی به فیزیک هر شخص دارد که برای هر کسی منحصر به فرد است.

آیا میدانستید؟

هر عطر شامل سه لایه است که به آن هرم عطر هم می گویند

نت اولیه  Top Note

رایحه ای که به سرعت پس از زدن عطر به مشامتان می رسد که از فرار ترین مولکول ها ساخته شده اند و این نت تصور اولیه از یک عطر را به شما می دهد.

نت میانی  Heart Note

رایحه ای که بعد از نت اولیه پیدا می شود.

نت اصلی Base Note

سنگین ترین لایه است که بوی آن مدت طولانی تری می ماند و به عطر این قدرت را می دهد که سه لایه در کنار هم به دام بیفتند و در کنار هم کار کنند.

 
 
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱