برندها روبان بازار محصولات مناسب من مجله روبان
Back to top

تب‌های اولیه

لیدا هادیان
کاربر روبان
لیدا هادیان
۱۳۹۷-۰۶-۲۹

اینکه بدونیم فرم صورتمون چه شکلیه خیلی کمک میکنه به انتخاب بهترین سبک آرایش، مدل مو و حتی انتخاب عینک. به سادگی و با چند ترفند ساده می‌تونید فرم صورتتون را تشخیص بدید. این که چطور و بدون خطا فرم صورت را مشخص کنید دو روش داره که در این مقاله با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

تشخیص مدل صورت بوسیله آینه

این روش ساده‌ترین روش تشخیص فرم چهره است که نیاز به اندازه گیری نداره اما نیاز به دقت زیادی داره. برای این کار شما به این وسایل نیاز...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

 روبان حامی دختران هاکی ایران 

 

دخترای هاکی اینلاین امسال برای رفتن به مسابقات آسیایی به مشارکت و حمایت شما نیاز دارن. فکر کردیم به مدت یک ماه درصدی از مبلغ سبدهای خرید روزانه شما رو برای تامین هزینه های سفر این بچه ها در نظر بگیریم.

کافیه فقط در این یک ماه از روبان خرید کنید، قرار نیست هزینه بیشتری پرداخت کنید. با خریدتون شما در اعزام این بچه ها به مسابقات شریک می شید.

ما امیدواریم بتونیم با حمایت شما همراهای همیشگی روبان، هزینه سفر ...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

ابروها را به سمت بالا برس بكشید و با قیچی ابرو، قسمتهای اضافه را قیچی كنید. سپس، روی شكل و كمان ابرویتان كار كنید. یادتون باشه كه فاصله بین ابروها باید به اندازه پهنای چشم ها باشه و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی آغاز بشه. برای اینكه این نقطه به راحتی مشخص شود، مدادی را در كنار بینی به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو مشخص بشه. برای مشخص کردن طول ابروها، مداد را كنار ابرو طوری نگهدارید تا امتداد ...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

همون قدر که درست استفاده کردن از هایلایتر می تونه باعث زیبایی بیشتر آرایش و چهره بشه استفاده نادرست از هایلایتر هر قدر هم آرایش خوب باشه، بد و زشت به چشم بیاد.

این عکس بهتون کمک میکنه که با کار هایلایتر بیشتر آشنا بشید و بدونید که با استفاده از هایلایتر چطور آرایش صورت رو زیباتر و حرفه ای تر کنید.

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

میسلار واترها، برای پاک کردن آرایش و تمیز کردن آلودگی ها و ناخالصی ها از سطح پوست، انتخابی خیلی خوبی هستن.

ایده آل برای استفاده در سفر

پس از استفاده از میسلار واتر نیازی به شستشوی صورت با آب نیست؛ میسلار واتر بهترین انتخاب برای استفاده در سفر محسوب میشه. کافیه این محصول را به همراه یک بسته پد کتان و یا مقداری پنبه تو چمدونتون بذارید. فراموش نکنید بعد از یک پرواز طولانی از میسلار واتر استفاده ...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

کک و مک يا همون فِرِکلز نقاط متعدد مسطح قهوه اى رنگ هستن که به علت افزايش سطح ملانين که رنگدانه پوست هست، ايجاد ميشن. کک و مک ها بيشتر روى سطح صورت ظاهر ميشن چون این قسمت از بدن بيشتر در معرض تابش ماوراى بنفش خورشيد هست، در ضمن کک و مک با ژنتيک فرد نیز در ارتباط می باشد. دو علت اصلى براى ایجاد کک و مک وجود دارد:

  • ژنتيک فرد (ژنى به اسم MC1R)
  • عوامل محيطى (مثل تابش نور خورشيد يا هر لامپى که تابش مشاهده
۱۳۹۷-۰۶-۲۹

اگر شما بدانید که چه رنگ‌ هایی را برای لباس‌هایتان انتخاب کنید، ظاهری بسیارشیک ‌تر خواهید داشت. شاید در ابتدا رعایت ترکیب رنگ ها برایتان سخت باشد اما با استفاده از اصول ترکیب رنگ، استایل خاص و زیبایی خواهید داشت.

توصیه‌ اول این است که وقتی پوششی را برای بیرون رفتن انتخاب می‌ کنید، سعی کنید بیش از ۳ رنگ در آن به ‌کار نرفته باشد. همچنین بهتر است رنگ لباس های شما هم ‌رنگ نباشند. لباس‌های شما باید ترکیب...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

سلبریتی ها به سادگی آب خورن وزن کم می کنند، پس چرا من نمی توانم؟ این سوالی است که خیلی از مادرها دو، سه ماه بعد از زایمان از خود می پرسند. در ادامه راز ستاره های مشهور هالیوودی را برای شما می گوییم.

هال بری

هال بری تا ماه هفتم بارداری به ورزش کردن ادامه داد تا پس از زایمان راحت تر بتواند وزن کم کند. او بلافاصله پس از زایمان نیز برنامه ورزشی 5 مرحله ای خود را شروع کرد که تا 5 هفته بعد ادامه داشت. بخشی از ...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

برای انتخاب مناسب رنگ مو، شماره  رنگ وانعکاس ( تن )  تشخیص آن بسیار پراهمیت است. که البته خواندن رنگ 2 روش دارد.

  1. روش قدیم
  2. روش جدید

خواندن رنگ به روش قدیم 

اول انعکاس خوانده می شود و بعد پایه یا همان شماره رنگ مو مثال: A2 که A  لاتین همان انعکاس رنگ و 2 شماره رنگ مو می باشد که این رنگ خاکستری تیره خ...

۱۳۹۷-۰۶-۲۹

تغییر در موها

درست مانند پوست، موها هم در طول زمان تغییر می کنند. رنگ مو، رنگ پوست و رفتار افراد در طول زمان تغییر می کند. تقریبا هر 7 سال یکبار ویژگی های مو از جمله تغییر در تعداد پیگمنت های رنگی مو و حجم آنها ایجاد می شود.

ریزش 100 تار مو در یک روز

بطور میانگین هر فرد بین 100000 تا 150000 تار مو دارد که هر روز 50 تا 100 تار مو را از دست می دهد. خیلی ...

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱